Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Budynki


mileS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

siedze w 3d troszke ponad tydzien moze 2 :/ wiec tweety wyjasnisz mi o co ci tu chodzilo

[+]

a co na to MaxDigitalGroup?

:P

 

hcpiter3d:

A co do budynkow to kozackie :) Podobają mi sie, czekam na materiały.
powaznie ?? :D

 

Dzieki za narazie pozytywne oceny chyba ze se robicie jaja :D bo modele robilem po godzinke jeden.

 

Edit:

Aha co do materialow wlasnie nad tym mysle ale to by zajelo mi troszke czasu bo texturowanie narazie mi slabo idzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedze w 3d troszke ponad tydzien moze 2 :/ wiec tweety wyjasnisz mi o co ci tu chodzilo

[+]

a co na to MaxDigitalGroup?

:P

 

a więc swego czasu istniał tutaj projekt w którym kilka userów modelowała bodajże miasto i tworzyli właśnie takie wieżowce. z ciekawości pytałem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej jestem zszokowany ludźmi na tym forum! :D jakich to rzeczy nie robią w 2h :), albo czego to nie wyklikają nowi w 3d (od 2 tygodni)... Normalnie zaczynam się dołować.. że tekie badziewia robiłem w pierwsze dni z 3dsmax jak np 5x czajnik maxowy :) albo stolik i krzesła zestawione z boxów...

A tu prosze.. wieżowce .. i to nie bylejakie :) oby tak dalej ,powodzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie rzucaj się na coś wielkiego.. bo najprawdopodobniej nie skończysz..

Staraj się na razie klikaj tutoriale… (dużo nauczą o modelingu i renderowaniu…

Jak stwierdzisz że wiesz już o co chodzi w tym fachu.. to zacznij robić sobie modele rzeczy które masz pod ręką… (czyli np. kubek kawy :D )

Pamiętaj aby nie lecieć na ilość… liczy się tylko jakość i detale.. powodzenia (jak chcesz to wal na gg, w razie czego mogę wspomóc )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności