Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie.


Ajgor

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas modelowania Max mi wariuje. Klikam w dowolnym wiuporcie, i obraz zmienia sie w cos dziwnego. Jak na zalaczonych obrazkach. Jak by szkic z dodanymi krawedziami, ktorych nie ma i niewidocznymi niektorymi istniejacymi. Caly wyglada jak rysowany olowkiem. Jak klikne ponownie, wraca do normy. Max 8. GeForce 4 MX 440. 512 MB DDR. Mam maxa od jakiegos czasu, ale to sie dzis stalo po raz pierwszy. Co moze byc na rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

chodzi o to ze jak chcesz obrucic czy cos przesunac lapka to na ten czas obracania/przesowania obiekt znika?? jeżeli to to to naciskaj kazdy klawisz na klawiaturze i sprawdzaj na pewno pomoze, ja tak mialem raz i przeinstalowalem i bylo dobrze za drugim razem podczas wlaczania maxa pisalem na gg i max sie wlaczyl a ja dalej pisalem i naciskalem klawisze i ktoryms to wlaczylem. pozniej sprawdzalem po kolei klawisze i ktoryms sie to wylacza i sie zrobilo tak jak powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak... Sterowniki mam od dawna te same i nigdy nie bylo problemu. Dopiero dzis.

tob nie... Nie o to chodzi. To, o czym piszesz nazywa sie Adaptive degradation i wlacza sie klawiszem "o".

Mi chodszi o to, ze obraz sie calkiem pieprzy. Zmienia sie w cos jak by szkic.

Karta nie jest podkrecana. Ani procek...

Mentaller.. Moze i to nie psuje pracy, ale jest denerwujace. Co chwila mi sie przelacza i musze gdzies z boku kliknac zeby wrocilo do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności