Skocz do zawartości

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...


Einstein

Rekomendowane odpowiedzi

Trza mi gry na PeCeta związanej z treścią Średniowiecznego Dalekiego Wschodu. Wszystko wychodzi na psx i inne konsolki. I NIC na pc :( Czy producenci zgłupieli do reszty? A może czegoś nie wiem? Mam nadzieje że się od was dowiem bo klimat Japoni mnie kręci nie od dziś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

gra strategiczna Shogun: Total War -chyba tak sie nazywala, a jesli szukasz nawalanki :P -to polecam emulator automatów o nazwie "Callus" - pamietam, ze mialem "roma" z taka gra, co to sie w niej samurajowie naparzali ( w systemie callus znajdziesz tez takie hity jak "the punisher" i "cadillacs and dinosaurs", ale to wszystko raczej gry dla zwolennikow "salonówek" )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że nikt nie przeniósł tego wątku dotychczas, więc proponuje teraz zrobienie tego lub usunięcie go; to nie miejsce dla takich pytań. Offtopic się robi. Eini mógłbyś go przenieść gdzieś indziej, hm?

 

Edit: to tylko taka mała dygresja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun r0xi :), ale ciezko go nazwac gra stricte osadzana w sredniowieczu, bo akcja rozgrywa sie w okresie Sengoku Jidai, czyli koniec XV i poczatek XVII wieku ;]

Jak juz wspomniano - Kal Online, poszukaj o Dynasty Warriors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynasty Warriors 3 - widziałem gdzies na stronkach "osiołkowatych".

 

Pozatym.

Onimusha - niewiem dlaczego ostatnio serwis GameSpot pisał, że zapowiadana Onimusha3 będzie pierwszą grą tego cyklu na PC. Jedynke kiedyś zgrałem z osiołka - gdyby nie była taka "konsolowa" to bym może pograł.

 

Onimusha 3 - demko

http://gamershell.com/download_12234.shtml

 

No i oszywiscie emulatory. Co prawda głównie mordoklepki, te chodzone i jeden na jednego. Jeśli chodzi o emulatory to polecam http://emu.makii.pl/ . Ogólnie psx jedynka jest zemulowany bardzo dobrze. Także albo gierki z psx (Techu ??), albo jakies automatowe (Last Blade)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

według mnie temat do kasacji albo przniesienia do luznych dyskusji, bardzej pasuje do forum gry-online niz do dzialu gameart, dziwne że jeszcze tu jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności