Skocz do zawartości

The Jungle WIP


Gość Caspik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Caspik

praca w toku .... Miala byc dzungla ale troszke nie wyszlo :D ;] Jak narazie zajelo mi to ok 2h (nadal myszka). Musze popracowac nad lisciami drzewa bo jak narazie to mi zbytnio nie wyszly , wiec poki co sa w wersji roboczej ;) Jeszcze pomyslalem zeby kolo drzewa stal krasnal ale to juz czas pokaze czy rzeczywiscie bedzie mu sie chcialo stac hehe ;p

jak narzie to tyle ;)

 

 

ps. orginalna rozdzialka 3072x1500

 

EDIT: POMYSŁY I RADY MILE WIDZIANE ;)

 

pozdro

 

jungle40vy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Caspik

no z ta elfka niezly pomysl :D tak kolo drzewa bedzie siedziec ;) hehe a z tym drzewem hehe żywy element hehehhe . ..Bede musial troche ciekawiej oswietlic scene zeby troche lepszy klimat osiagnac ,bo jak narazie efekty swietlne to sa rowne zeru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

e tam kozak ;] ..poczatkujacy ;)

 

jeszcze musze oczy domalowac bo mi sie nie chcialo i wyglada jak dzikus hehe

pozdro

 

PS> TROCHE ROZDIALKE ZWIEKSZYLEM do 6144x3000 ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrazne liscie zrob, moze jakies przeblyski slonca w koronach

pomolgby zdecydowany styl lasu - jeśli dajesz liany, to niech będzie ich wiele (możesz ukryć w cieniach, gdyby niszczyły kompozycję). dodaj więcej "wyróżniających" elementów, bo na razie poza tymi kwiatami ich brakuje (jakieś dziwne kształty czy dziury na drzewach, własny gatunek trawy... no nie wiem, twoja praca :) )

 

to tylko prywatne opinie, mam nadzieję jednak, że chociaż jedna przyczyni się do polepszenia pracy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

Dzieki wielkie za bardzo dogłębna krytyke avenger ;) napewno skorzystam z twoich rad. Jesli chodzi o liscie to troche probowalem ale poki co nie wychodzily one tak jakbym chcial hehe. Tak juz myslalem zeby zrobic specjalnego brusha -moze to pomoze. Popracuje jeszcze nad tym widoczkiem z tylu bo jednak cos on mi nie psauje. Mozliwe ze zlikwiduje go i zrobie cos w stylu bajkowej dzungli i takiego drzewa jak byl w Shrek'u. O promieniach padajacych przez konary drzew rowniez myslalem i postanowilem ze akurat je zrobie na koncu ;) Sproboje jeszcze namalowac malego, latajacego elfika (ja widze go niebieskiego) ktory wymachuje rozdzka ,dookola ktorej znajduje się taki "gwiezdny pyl"? (tak jakby czarowal)

Mialem jeszcze jedna koncepcje a zeby zrobic takie olbrzymie kwiaty - czerwone ;) no to by bylo na tyle... Jeszcze raz dzieki wszystkim :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brushe sa dobre na oddalone widoki, albo bardzo drobne rosliny (patrz: prace Deusa)

co do tła - rozjaśnij, zamiast wywalać, będzie ładny kontrast z dżunglą. jeśli chcesz mieć te kwiaty widoczne, to idź w ilość zamiast rozmiaru ;) daj je w roznych miejscach, np. kolo korzeni drzew, wszystkie tego samego koloru, ale drobne (ew. jeden duży przy nich)

 

ale błagam... cokolwiek byś nie dodał, to.. bez elfików i innych krasnali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

no tak krasnal to porazka...nie ma co ukrywac heheh. Jeszcze rozwazam pomysl tej dzungli w calosci . Bo to co pokazalem to jest skraj- koniec dzungli. Myslalem bardziej o czyms takim jak http://www.kids-online.net/files/shrek.jpg. Sadze ze to by troche zmienilo prace ale i urozmaicilo jakby nie patrzec hehe.

Nie wiem jeszcze jak namalowac te liscie bo jest ich duzo..troszeczke...A kazdego z osobna malowac to no nie malo czasu mi zajmie. Chyba ze dokladnie namaluje jednego a pozniej po prostu CTRL+C ,CTRL+V :D

no ale mam sporo czasu do myslenia wiec napewno cos wymysle ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

o taka zmiane koncepcji mi chodzilo :0 nie patrzcie na te kwiaty bo to moja kolejna porazka hehe . Teraz znow mam wizje zeby usunac te drzewo po prawej i to drzewo z oddali dac blizej i bardziej po prawej , zeby bylo bardziej widoczne . Oczywiscie drzewek jest jest za malo , to widac na pierwszy rzut oka, ogolnie brakuje roslinek lian, mchu? i jeszcze innego zielska .

 

PS. Jeszcze jest bardzo wyrazny blad...granica pomiedzy stara trawa a ta nowa (dalsza)

 

jungle9change6yy.jpg

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co jest zlego w malowaniu kazdego liscia osobno... przeciez nie musisz na kazdym robic nerwow i wglebien, mysle ze zrobienie lisci na jednym drzewie to kwestia najwyzej 1,5 godziny.

pamietaj o warstwach, przydadza sie przy takiej robocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czizes (!) :) no narazie nie jest ciekawie, komkretna rozdialke dales mi by ramy nie ussaly tego:) a teraz co do pracy, to tak ten czarny na 1 drzewie jest zbyt czrny, te kwiatki ołt, baw sie w szczegoly na koncu :), aha i wcale nie trzaba rysowac pojedynczych lisci, zreszta mysza to morderstwo :), fajny kadr, najlepszy moment kolorystycznie jak i technicznie to pien srodkowego drzewa... jesli posiedzisz tyle nad tym co ja bym nad tym posiedzial to bedzie doobra praca, oczywiscie jesli masz skilla jak na mysz ;) narka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności