Jump to content

Imie Moje

Members
 • Posts

  50
 • Joined

 • Last visited

Imie Moje's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Te ślimaki siedza na czyjimś brzuchu ?
 2. Przepis na Paski: - Tworzysz nowy document w Photoshopie, najlepiej tło przeżroczyste wymiary 9x9 - Dajesz zooma i robisz pare pasków wielkści 1 pixela, odstęp 1 pixel. - Potem w menu bierzesz: Edit > Define Pattern. - Bieresz wiadro z farbą, i w wypełnieniu zamiast koloru czyli Foreground, wybierasz Pattern i swój nowy pattern. KONIEC.
 3. hmmmm... To nie jest bevel, na oko wygląda mi to na Inner Shadow :) Ustawiasz W Inner Shadow dystans na 0, Size na 10 około, Opacity na około 40 i juz :) Tu masz taki mini tutorial
 4. Czas skończyć tą profanację ... :) "Logotyp – w grafice reklamowej i zagadnieniach marketingowych jest to element logo składający się wyłącznie ze znaków pisarskich, stanowiący nazwę lub slogan firmy, organizacji, idei itp., napisany określonym liternictwem. W języku potocznym logotyp jest błędnie traktowany jako synonim logo, aczkolwiek w szczególnych przypadkach (wcale nierzadko) logo może składać się wyłącznie z logotypu." Tak mówi koleżanka Wikipedia, może narazie daruj sobie to logo wystarczy że dasz napis Stachu jakołś ładną czcionką i też będzie dobrze. Czy każdy kto zainstaluje photoshopa musi mieć odrazu logo? Ludzie do czego to doszło :P
 5. Używam pulpitu jako śmietnika :) Pogoda to Konfabulator, teraz Yahoo Widgets
 6. pbx, witam witam pozytywne rysunki :) A ja chyba musze się wziąść porządnie za anatomię...
 7. Robot 4RP , zaprojektowany i wykonany przez 2 braci... ma strzec Polski i walczyć ze złem i występkiem :D
 8. Kiedy ostatnio leciała w TV ta reklama, zastanawiałem się czy ktoś z max3d dłubał w tym :) FAJNE
 9. i jeszcze jeden, tak dla relaksu :E
 10. Ludzie świtne speedy Amrun świtna kreska o_O
 11. Dzięki za odpowiedź, uspokoiłeś mnie trochę :) Jeśli chodzi o tą architekturę wnętrz, jest to jeden z kierunków na Politechnice BStockiej, czy może coś innego? Jakieś odrębne studia w Białym ?
 12. Ciekawy wątek, szczególnie dla mnie. Jestem w 2 klasie liceum, za rok matura i co potem? Zaczołem trochę sie rozglądać za studiami, w Białymstoku nie ma zbyt wielkiego wyboru. myślałem trochę nad kierukiem związanym mniej lub więcej ze sztuką, na Politechnice Białystockiej jest Architektura Link do stronyNie jestem pewien czy to dobry wybór ale w tym momęcie nie mam lepszego pomysłu na przyszłość, można skończyć medycynę i pracować w piekarni :D Mam wiele wątpliwości, ścisły nigdy nie byłem i boję się tych wszystkich wyliczeń na arch. duże tego jest na tym kierunku? Krótki przekrój przes tudia na wydziale Architektura: ARCHITEKTURA I URBANISTYKA -architektura -urbanistyka i planowanie przestrzenne BUDOWNICTWO -mechanika budowli -konstrukcje budowlane -fizyka budowli NAUKI HISTORYCZNE -historia architektury -konserwacja i ochrona zabytków NAUKI O SZTUKACH PIĘKNYCH -malarstwo -rzeźba -grafika -fotografia PROJEKTOWANIE WNĘTRZ Ostatni etap jest dosyć ciekawy, trzeba jednak do niego dojść :( Myślę raczej o pracy bardziej lub mniej związanej z grafiką, trzeba jednak coś skończyć, na ASP nie pujdę bo po pierwsze najbliższe studia w Warszawie a po drugie umiejętności jeszcze nie te :(.
 13. A mi się właśnie tło podoba, fajny klimacik jest :D
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy