Skocz do zawartości

Twoj pulpit


wesoledi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no pulpity macie fajne takie czyste

macie moze jakas tajemnice jakwy to robicie ze sa takie czyste

ja to mam nabardziej zasmiecony pulpit na swiecie:D

ps. jest jedna rzecz ktora laczy te pulpity ikonka 3ds max :):) (oczywiscie u nie wszystkich:):))

ps2 ja swojego pulpitu nie dam bo sie wstydze:):)(jak go wysprzatam topokaze)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi jakos nie pasi takie powiedzenie MereG, to bardziej by pasowalo do powiedzienia: pokaz mi strukture folderow i plikow na dysku a powiem ci kim jestes, ja mam burdel na pulpicie ale tylko tam, na dysku wszytko mam na swoim miejscu, zaloze sie ze byle kto jak by siadl na moim kompie to by mogl wszytklo na nim znalezc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi jakos nie pasi takie powiedzenie MereG, to bardziej by pasowalo do powiedzienia: pokaz mi strukture folderow i plikow na dysku a powiem ci kim jestes, ja mam burdel na pulpicie ale tylko tam, na dysku wszytko mam na swoim miejscu, zaloze sie ze byle kto jak by siadl na moim kompie to by mogl wszytklo na nim znalezc :)

Racja racja:) W końcu pulpit po to jest, żeby wszystko co "pierwszej potrzeby" tam właśnie gromadzić, są jednak typy ludzi maksymalnie zboczonych na punkcie pożądku i pedanterii - u których wszystko musi być być idealnie poukładane - ja się (niestety?) do takich zaliczam;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pulpit jest cholernie niewygodny w użyciu. Trzeba najpierw zwinąć program lub przesunąć okno żeby móc się dostać do danej ikonki. Trzymając wszystko na pasku nie wychodząc z programu mogę wybrać interesującą mnie ikonkę. Pulpit jest dla mnie tylko i wyłącznie miejscem na tapetę i kosz na śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK -> skomplikowana scena w maxie, musisz odpalić.... pasjansa, którego masz na pulpicie. Wciskasz pokaż pulpit i nagle zaczyna się mielenie dysku i kchchrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.... scena się zwija do paska, później rozwija (po uruchomieniu pasjansa) i tracisz 3 godziny przez jedno wciśnięcie(mlaśnięcie ;)) klawisza myszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek : Nawet nie wiem gdzie to jest. Windoze mam opanowaną na poziomie mocno podstawowym i jedyne co potrafię zrobić bardziej zawansowanego to zainstalować drivery.

A mając autoukrywany pasek możesz nie tracąc włączonego programu z oczu, bez klikania w jakieś ikonki "pokaż pulpit" wybrać to co cię interesuje ;].

 

Oczywiście każdy pracuje jak chce. Ja nie lubię mieć setek ikonek na pulpicie (nie lubię mieć nawet 5 ikonek), ale nie wątpię w to że np. kozio potrafi w ułamek sekundy znaleźć to co jest mu w danej chwili potrzebne.

Sam kiedyś miałem taki na pierwszy rzut oka bajzel i nie miałem problemu z obsługą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pulpit jest cholernie niewygodny w użyciu. Trzeba najpierw zwinąć program lub przesunąć okno żeby móc się dostać do danej ikonki. Trzymając wszystko na pasku nie wychodząc z programu mogę wybrać interesującą mnie ikonkę. Pulpit jest dla mnie tylko i wyłącznie miejscem na tapetę i kosz na śmieci.

 

... tez tak sadze dlatego nie mam praktycznie zadnych ikon na pulpicie, tyle co do total commandera :> a skroty sobie w totalu zrobilem i jak tylko uruchomi sie system wlaczam totala i juz go nie wylaczam tak sobie chodzi i wszystko wykonuje za jego pomoca :>

 

pulpit.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności