Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

cze wszystkim

jestem tu nowy, a widze ze mozna tu uzyskac ciekawe rady wiec postanowiłem zalozyc ten temat prosząc o jakiąs konstruktywną pomoc co do moich rysunków, gdyz przygotowuje sie do egzaminu na asp a nie wiem na co zwracac szczegolną uwagę...a to jeden z rysunkow na podstawie obrazu milleta...niebawem dorzuce cos jeszcze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No więc tak. Nie wiem zabardzo cego dokładnie wymagają na asp. Ale widze błedy. Martwe natóry sa nie ładne. W tych naczyniach konstrukcja elipsy lezy. Potrenuj perspektywe i wykreślanie brył bo to Ci nie idzie. Pozatym są też troszke za monotonne. Przydało by się lepsze rozruznienie planów. Postacie sa nie proporcjonalne. Kobieta na 4 rysunku ma mała głowe i ręce oraz siedzie chyba w zadóżch butach. Fakt masz swój styl. Lubisz kontóry. Może popracuj troche nad płynniejszą kreską. Najlepsze rady jednak da Ci chyba GrafMax jeżeli chodzi o asp:) Ale nie żebym mówił żej est do bani. Bo masz czułość. ładnie nakłądasz cień i nawet fajna kompozycja. To wyżej to tylko błedy jakie zauwazyłem. Powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja słyszałem ze jest to nawet chwalone gdyz w ten sposob uwidacznia sie przyszła mysl tworcza czy cos w tym stylu....no ale mnie to nie dotyczy gdyz i tak zostane pogoniony.... :D ehhh ciekawe czy chociaz do plastyka mam jakies szanse, no cóz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności