Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Głośniki


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie speed, moja pierwsza poracka na nowym kompie. Pierwszy link ma rozmytą tex, bo nie mogłem znaleźć w lepszej podziałce. Poddaje się waszej chęci pogrązenia mnie w odchłani samokrytyki ;-P

 

http://img109.imageshack.us/my.php?image=goniki2oj.jpg

http://img109.imageshack.us/my.php?image=goniki3hq1gp.jpg

 

[edit] podmieniłem linki

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no materiały nie za dobre, shading mambran lezy całkowicie. Taka rada na przyszłość, troche za małe obudowy, taka konstrukcja nie dość ze raczej nie grała by pięknie to pewniekiem rozleciała by sie szybko, no i zawieszenie jakieś dziwne ale to ze takiego nie widziałem nie znaczy ze takiego nie moze byc;] aha zamknieta czy BR z tyłu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien ale pudło na głośnik powinno mieć odpowiednie wymiary (adekwatne do rozmiaru głośnika), aby lepszy dźwięk mógł z siebie wydać.

chodzi o pojemność pudła na falę dźwiękową. u ciebie sam kształt sprawia, że ten duży głośnik (basowy?) wyda tylko lekkie pierd pierd zamiast ulubionego uuumc!! uuumc!!.

tak samo jak te mniejsze: nie będzie ich ogóle słychać.

szukaj zdjęć na allegro. tam są dobre referki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kennijczyk

Zgadza sie. takie glosniki nie zagraly by dobrze. Do kazdego glosnika oblicza sie obudowe weglug parametrow T/S ,ale nie nie najwieksza bida. Gora pasma w takim czyms to problem. gdzie glosniki wysokotonowe? Tak samo pytanie , po co 4 male wooferki do srednicy. Sztywnosc takiej kolumny tez ciezko by uzyskac , nie mowiac o stolarce ;))) Ale jak piszesz nie o to chodzilo , a jezeli chodzi o grafike to sie nie wypowaidam bo sam zaczynam sie bawic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać po pracce że się kompletnie nieznasz na kolumnach, górne zawieszenie kanciaste to przede wszystkim jeśli o sam koncept to tragiczny niema możliwości żeby te głośniki grały poprawnie!! shadery leżą, ale ucz się ucz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że pojawił się ktoś z mojego miasta to jest już duży plus

a co do renderów to na pewno poległeś na materiałach na głośnikach się nie znam ale jak przedmówcy mówią że za małe to pewnie mają racje wiec pracuj dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam przesadzacie :) Mi sie pomysł podoba (fak faktem że glosniki by ladnie nie zagrały) ale ogólna idea jest fajna. Troszke bardziej mi się widzą w jakimś jednolitym kolorze bez drewna lub innej texturce drewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności