Skocz do zawartości

Szukam graczy


xorgie

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam graczy komputerowych, którzy lubią grać, i chcą na tym zarabiać.

 

Ogolne zalozenie projektu jest takie, zeby zrobic 1 konto na allegro i sprzedawac tam konta graczy. Umozliwia to w miare szybki przyrost gotowki a takze troszeczke przyjemności.

 

Poszukuje ludzi ktorzy grają w jakiekolwiek gry, których konta mozna sprzedawac na allegro. (Ogame, kalonline, diablo, tibia, muonline, knights online itp.)

 

I nie chodzi mi tutaj o zarabianie na was, kazdy zarabia na sobie, z tym tylko, ze jak ktos nie ma rozwinietego konta na allegro, to marne szanse na sprzedaz (choc i w ten sposob moze sie udac :D)

 

Wedlug mnie pomysl moze sie udac, jezeli tylko znajde kilku ochotnikow ktorzy moga poswiecic godzinke - dwie dziennie na rozwoj swojej postaci.

 

 

Jezeli wiec chcesz zostac zawodowym graczem, zglos sie na adres: [email protected]

 

Jezeli do 20 lutego nie zglosi sie minimum 5 osob, temat uznaje za zamkniety.

 

 

Dziekuje za wysluchanie mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W Diablo 2, mozna np wyszkolic postać do któregoś tam levelu, nastukac exp, naznajdować iles tam kozackich przedmiotów, poodkrywać wszystkie lokacje, i później tą postać sprzedać. Przetłumaczcie sobie na inna gre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W REGULAMINIE OGAME jest napisane ze nie mozna sprzedawac kont..mniejsza z tym ja oddalem swoje z zawartoscia wszystkich planet rozbudowanych ze hoho (matka ksiezyc miala) i jakies 120 statkow wojennych czy tam moze nawet jakis wyzszy model i blabla...ile cos takiego byloby warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności