Skocz do zawartości

animacja: fragment amatorskiego filmu


himek

Rekomendowane odpowiedzi

jest to fragment jednego z filmow, ktore wraz z przyjaciolmi robilem w wolnych chwilach :D raczej dla dobrej zabawy a nie checi do wytyczania dla kogos nowej drogi :D ... jest to fragment z filmu o indiana jonesie -- jeszcze bez tytulu bo w wakacje reszta zdjec ;) -- krecony aparatem sonego -- i uwaga --- jesli bedziecie robic cos podobnego pamietajcie o ustatwieniu camery(aparatu) na statywie -- najwiekszy problem mialem z dopasowaniem wszystkiego do ruchu reki trzymajacej aparat :) pozdrawiam i miego ogladania :D

 

fragment ma ok 4 Mb -- bez kompresji bo ta nastapi przy skladaniu calego materialu do kupy :) kodeki standard... kazdy windows powinien to przyswoic :) milego ogladania aczkolwiek kosmosow nie ma :P ale obadajcie sami :D

 

http://rapidshare.de/files/13453064/Proba1.wmv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

HAHAHA - naprawde spoko tylko troche ta kulka jest "opuzniona" - jako mozecie to przesuncie ja ociupinke w czasie do przodu, ale poza tym to naprawde fajny pomysl. czekam na calosc. Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byly lekkie problemy ... bo aparat kreci 16 klatek a kula zrobiona w maxie a film jako tlo porenderowany i troszke sie to przestawialo bo render jako film mial wiecej klatek zeby plynnie to szlo :D dlatego takie roznice w czasch.

 

Milo ze sie podoba i thx za opinie :D daje link do pierwszej produkcji(a mam ich troche na dysku), zrobionej jakies 2 lata temu. Zero efektow ale wtedy jeszcze nie wiedzialem o istnieniu maxa i wszystko troche prostackie ;) -- wlasciwie zeby rozwinac nasze hobby siadlem do maxa i tak mi juz zostalo -- dlatego w nowych produkcjach zawsze cos sie dokleja i przynajmniej czolowki sa spoko a nie pisane w paincie ;) hehehehe. Daje linka bo jak ktos chce to moze obadac :) nowsze filmy tez kiedys pokaze ale jak pomasteruje jakos bardziej fachmansko - jest juz kamera i podstawy maxa:) i pamietajcie --- grunt to dobra zabawa :D:D:D

 

P.s --to pierwszy film i zrobiony za pomoca aparatu i windows media bo niektorzy mowia ze zeby cos nakrecic to trzeba miec sprzet... a jak widac cos glupiego mozna zrobic majac tylko checi dlatego zachecam do samodzielnej pracy -- fajna zabawa:D

 

 

 

jakies 15 Mb i dziala wszedzie :D

 

-----milego ogladania jesli ktos sie szarpnie na 15 Mb -----

 

http://rapidshare.de/files/13462419/udzalaka.WMV.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz nie jest zły, ja bym go na waszym miejscu traktował jako taki trening do animacji i filmów, bo ja bym tego filmem nie nazwał :) głównie fabuła i scenariusz, ale nie będę na tym polu się czepiał. Troche trzesię tą kamerą, ale to też ciekawy efekt ;) szkoda że film się tnie(16 klatek) a kula ładnie toczy, dobry dziwięk też macie!. A co do tej kuli to nie mogłeś jej zrobić w 16 klatkach?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ze sie podoba :D

 

Baldack - no coz :D kula ostrzejsza w porownaniu do tla bo mpg z aparatu to niestety nie jest kamera tv :D

 

FaNTOMAS - no coz.. co do tresci to raczej sama akcja :D jak dawalem kule na 16 to jakos tak kiszkowo sie toczyla ... bo raczej widz sie skupia na niej wiec postawilem na jej plynnosc ;)

 

krzyhhh - no amato jak nic :D ale sam jak to robilismy ubawilem sie po pachy - raczej traktowalismy to jak zabicie wolnego czasu :)

 

- Pinki === udzlalaka pozdrowiony.... seqel jest juz w fazie projektow ... ale z nowym sprzetem -- niestety czekamy na lato bo teraz ciezko ekipe zebrac :)

 

 

Tak jak mowie - "filmy" powstaja bez pomyslu -- wszystko wychodzi na zywiol -- teraz robilsmy juz produkcje ok 30 min z dialogami wczesniej napisanym i przemyslanym... te wczesniejsze to raczej taka improwizacja piwna ;) daje jeszcze dwa filmiki z tamtego okresu.. zekl bym nawet ze z tego tygodnia w ktorym powstal udzalaka :D -- w wakacje poczatek zdjec do nastepnych mini filmikow... jak macie jakies pomysly to zapodajcie :) cos sie na pewno przyda -- im glupsze tym lepsze :D

 

http://rapidshare.de/files/13530038/zimno_juz.ASF.html - 3 MB

 

http://rapidshare.de/files/13531485/dzekson.WMV.html - ok 20 MB

 

milego ogladania jesli ktos sie skusi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnołem ten film "DŻEKSON" i muszę powiedzieć że jest niezły :), mam nadzieję, że postawicie na rozwój waszego warsztatu pracy oraz na jeszcze większy profesjonalizm, bo z tego co widzę jesteście świetnie zapowiadającą się grupą.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności