Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Audi


Ameras

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie chce być niemiły ale najpierw piszesz, że nie masz czasu na max i nie pokazesz siatki. !5 minut pozniej postujesz tak jak i 2 godziny pozniej. Postujesz rendery ktore ni jak maja sie do rad, które są ci udzielane. Napisz więc jaki masz w tym cel ? Chcesz, żeby forum pomogło to zachowaj sie poważnie.

 

1. Zapostuj siatke.

2. Tak jak koledzy stwierdzili nie baw sie na razie materialami tylko wez sie za poprawianie.

3. Nie postuj nastepnych renderow z tymi samymi bledami bo w koncu nikomu juz sie nie bedzie chcialo pisac ciagle tych samych, pominietych najwyraznie specjalnie przez ciebie błedów.

 

Jak na moje oczy to: do poprawy ida okolice grila, okolice swiatel, zderzak na dole -> slupki mniemam ze chamfera brakuje. Czemu nadkole jest oddzielone taka szparą od przodu ? Dach - balon ale dach to ja poprawiam pozniej :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sam jestem poczatkujacy ale ten model raczej nie nadaje sie do niczego... jeżeli chcesz coś pokazać to przejżyj najpierw kilka tutków.. ten z audi TT jest jednym z najpopularniejszych... wiec najpierw zrób kilka a potem postuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za gęsta jest ta siatka?? Twój komputer to wytrzymuje?? Nie baw się w materiały.Jest tu masa błędów jak np. szyba z przodu.Jakoś to dziwnie wygląda.

Zresztą jak na razie to nie przypomina TT.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komputer spokojnie wytrzymuje.. nawet jak obracam objektem to nie przycina a z szybą juz robie...

i jeszcze słowo do Sqvarec nie powiedziałem że nie mam czasu na maxa. poprostu musiałem wyjść z domu na godzinke. postaram się coś zrobić z siatką.. proszę dodaję siake :D siatka4sh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności