Skocz do zawartości

projekt auta 2d


pecet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio znalazłem zeszyt z moimi szkicami samochodów z przed 4-5 lat i postanowiłem jeden z nich zrobić w 3d, ale narazie go tylko pokolorowałem w photoshopie, tutaj prezentuje co mi wyszło (albo nie wyszło):) Prosze o jakieś sensowne komentarze, co do technicznej strony całego "tworu", bo zamierzam znowu próbować jakieś autka rysować (troche wyszedłem z wprawy)

Osobiście mi się wydaje jakiś koślawy ten rysunek ale bardzo niewiem dlaczego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a to ja bede pierwszy:)...pierwsze skoojarzenie jakie mialem to nissan skylinejesli chodzi o ogolny ksztalt...no ale wracajac do temtu design mi sie nie podoba...jest poprostu malo nowoczesny i troche nudny...osobiscie nie moje klimaty ale ja juz tak mam ze jestem jaks wymagajacy w tych sprawach=D...co do techniki to zle wykreslona jest perspektwa auto sprawia wrazenie jakby lewa czesc mialo wysunieta do przodu w stosunku do prawej...a jesli zamierzasz dalej sie w to bawic to radze poprzegladac co sie dzieje obecnie w swiecie motoryzacji gdzie to wszytko zmierza i byc poprostu czynnym widzem...podlapywac co nieco i tworzyc na podstawie tego swoje ksztalty i koncepty..tyle powodzenia zycze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miwt - zamierzam poprzeglądać co się dzieje teraz w motoryzacji, jeśli chodzi o podobieństwo do skylkina to trafne:) a to co prezentuje rysowałem z 4 lata temu, od kiedy skończyłem gimnazjum przestałem czynnie interesować się projektami na kartce - jakoś bardziej wciagneło mnie 3d :) teraz ogladając miedzy innymi twoje prace postanowiłem zacząć znowu coś robić. A jeśli chodzi o te nowe kształty samochodów to one średnio mi śię podobają, i sądze że najładniejsze powstawały w latach 90, chociaż teraz też sporo ładnych powstaje, ale jak patrze niektóre projekty futurystyczne to...nie chciałbym takimi jeździć

dino - no 2d, ale o co chodzi???

chveti - a jak ma być:)? sory ale się nie orientuje za bardzo w rysunku, to co umię to nauczyłem się przerysowując samochody z gazet:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no ja rozumiem ale wiesz zawsze ci sie przyda to co ci inni podpowiedza...a co do futurystycznosci to mnie tez niektore koncpety przerazaja ale zdecydowanie wiecej jest tych po ktorych szukam szczeki pod biorkiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti - a jak ma być:)? sory ale się nie orientuje za bardzo w rysunku, to co umię to nauczyłem się przerysowując samochody z gazet:)

 

musisz dociągnąć te linie na swoim rysunku do tych czerwonych , jeśli będą równoległe perspektywa będzie ładniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności