Skocz do zawartości

moje szkice itp


nogood

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dziex rowr :D mam jeszcze jedno pytanie czy moze ktos psiada albo testowal skanery z seri lide canona bo jakos mi wpadly w oko i malo miejsca zajmuja;>(tylko tak troche "nietrwale " wygladaja) zalezy mi na dobrym czasie skanowania i dobrej rozdzielczosci. bez jakichs przystawek do klisz :D sory ze tu pisze o skanerach ale glownie chodzi mi o wykorzstanie tego do skanowania rysonkow 2d:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziex powelt:D niewiem czy go pomaluje to raczej szybki szkic i taki pretekst do pytania o skaner;) apropo skanera to juz nieaktualne juz zmowilem canona lide 60 i teraz juz nie chce wiedziec czy sa lepsze skanery i czy to badziew bo bede sie wkur****:D wrzucam jakis stary szkic nie jest jakims kozakiem ale mam sentyment do tego hed1rd.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pracki glanc!! ciekawa kreska, szczególnie kurczak mi się podobał,

 

nie będę stresował Cię skanerkiem ale Epson Perfection 3490 Photo jest naj, naj za tą cenę 387 pln ;)...

 

Masz talent do karykatury, łoj piknie poanoćku piknie w dzisiejszej cienkiej nomenklaturze to kokosów sie można na tym dorobić, a szczególnie przy wzrastającej ptasiej grypie i opadających kaczorkach. pracuj, pracuj, pracuj. ;)

 

// To co napisałem wyżej to nie byłem ja tylko moje alter ego ;P

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dino:dzieki to raczej nie raper ale moze jakiegos przypomina:)

obo: dzieki hehe to ze wyglada jak malowany sprayem wynika nie z tego ze mial tak wygladac tylko z mojej nieumiejetnosci poslugiwania sie innymi brushami niz airbrush :) no i moze z tego ze troche bazgrze(ale nie wiedzialem ze to tak widac)

mcmiriam:dziex i fakja za ten skaner;P a kaczorow jak i ptasia grype omijam szerokim lukiem hehe pozdro i dziex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności