Skocz do zawartości

Objekt 3D: Szachownica


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Powiem jedno

WSTRęNTNE!!

1/10 (1za model)

P.S Co raz wiecej *** daje tu prace mimo ze siedzą na max'sie 1dzien co za plaga, ZAB'anowac ich ;)

 

Mod: Jeśli nie możesz sie powstrzymać od takich komentarzy weś sobie kilka godzin wolnego, nic nie wnosisz i jeszcze obrażasz autora. Nie można tego napisać w bardziej przyziemny sposób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzaj ASY2002-może ciebie zabanujemy he ?

nie ma powodów do bana-ani wulgaryzmow etc.

Co do pracki to fakt nie najlepsza, ale user ten moze dzieki konstruktywnej krytyce i poradą rozwinie skrzydla :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

// Mod: Jeśli nie możesz sie powstrzymać od takich komentarzy weś sobie kilka godzin wolnego, nic nie wnosisz i jeszcze obrażasz autora. Nie można tego napisać w bardziej przyziemny sposób ?//

 

Oh jak milo, pierwszy raz widze zeby sie admin wkurzyl za post:)

A poster wydaje sie człowiekiem o nieeleganckich zwyczajach.

 

Praca... no coż kazdy byl kiedys poczatkujacy. Co moge powiedziec: Jezeli chciales osiagnac realistyczny efekt, to zadaj sobie pytanie czy widziales kiedys pół-przeźroczyste szachy? :) Co dalej, skoro masz internet to poszukaj bardziej odpowiednich materialow niz te ktore dal autodesk.

 

Dodam jesczcze ze zaobserwowalez iz teraz nowi ucza sie duzo szybciej niz np. mejkerzy z przed 4 lat. Pewnie dlatego ze wtedy malo kto mial internet ( tak mi sie wydaje przynajmniej)

 

ASY2002 - wg. ciebie takie sceny sie kreuje po jednym dniu nauki? Z checia zobacze jakas twoja prace skoro uwazasz sie za weterana 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deshu ma rację, przynajmniej tak było u mnie że przez 4 bodajże lata uczyłem się naprawdę podstawowych funkcji maxa,bo miałem wersję BEZ helpa i nie miałem neta..a teraz goście wyskakują z niezłymi pracami i mówią że uczą się 2 miechy..a mi kopara opada ;p

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności