Skocz do zawartości

opacity ..nie ma obrazu czemu


arch515

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam poważny problem!! Bynajmniej dla mnie!! Chce zakupić sobie drzewka ze strony, www.got3d.com bo są w przyzwoitej cenie bynajmniej lamnie w porównaniu, co do strony www.3d02-ae.com gdzie z 4 sztuki chcą 230$

Ściągnąłem sobie próbny modle by zobaczyć ja, kto wygląda no i dupa!!!Obiekt jest oparty na mapowaniu „opacity” i V-ray nie chce mi generować go tak jak scanlin!! Czemu? Nie darady tego jakoś ominąć? No i te okno Vray messages wyskakuj na zielono „warning: material returned overbright or invalid color (object I tak dalej! Wiem, że tęgie głowy dacie rade temu i coś się dowiem, czemu tak się dzieje z tymi mapami i czemu czasami nawet w innych scenach pokazują mi się podobne komunikaty. Na dole jest JPG jak sprawa wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W opcjach Opacity musisz miec WSZYSTKIE materiały VRay. Textura liści musi być w slodzie Diffuse w VRayMap, maska oppacity tak samo :)

 

Spróbuj wszystkie mapki na nowo potworzyć :) Pobierz pipetą materiał, i zobacz jak on wygląda > Stwórz identyczny tyle ze VRay> nałóz na obiekt :D

 

^ Taki mini tutorial for you :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności