Skocz do zawartości

Projekt stronki - proszę o opinię i konstruktywną krytykę


kyp_durron

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zacząłem tworzyć stronkę, jednak chciałbym się od razu zorientować, czy pomysł jest trafny.

Oczywiście stronka jest w budowie, dlatego nie zrobiłem jeszcze podstron i np. preloadera, ale chodzi o ogólną koncepcję czy i co powinieniem zmienić.

Dziękuję z góry z poświęcony czas

 

adres tymczasowy:

http://www.legion.naklo.pl/page/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak przedmówcy za duży nagłówek za malo miejsca na tresc, po drugie kolor mi nie pasuje, niemiło sie ogląda, ale to kwestia gustu, no i denerwuje ten pasek za często jezdzi i robi sie denerwujący z tym migotaniem nie wiem czego (serwera) :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt, odgłosy trochę głośne są.. przepraszam za ewentualne zawały ;) co do rozmiaru to jest za duży, heh... nie przystosowałem tego dla mniejszych rozdzielczości.. my fault ..

 

widzę, że będę musiał inaczej podejść do tego, ale najwcześniej w następny weekend, bo cały tydzień mam zawalony :(

 

dzięki chłopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. z mojej strony gorzkich słów kilka.

nie pasuje kolor i kształt stronki do tematu. Moim zdaniem nie wygląda to tak jakbyś umiał stronki wogóle robić. Bo jeżeli robisz stronke reklamujacą swoją wszechstronność w projektowaniu na kształt strony amatorskiego zespołu metalowego to nie świadczy to dobrze o Twojej wiarygodności.

Inna sprawa to dumpingowe ceny na wstępie. Hmm.. to też nie wzbudza zaufania.

Inna sprawa to odgłosy. Powinny pomagac w efekcie. Ale tu nie pasuja do delikatnego migniecia. A poza tym jak przejedziesz kilka razy w góre i w dół po menu... hmm to nie brzmi dobrze.

Rozwiązanie: Risercz na temat i przeprojektowanie.

 

Ale bez urazy oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do cen, odgłosów, czcionki, rozmiaru itp. to wyjaśniam, to jest tylko szybki szkic.. żeby się nie rozwodzić za bardzo w projekcie na darmo, wrzuciłem to co miałem i czekałem na Wasze opinie. Layout miał być w żałożeniu trochę undergroundowy, więc jeżeli skojarzyłeś to z amatorskim zespołem metalowym to znaczy, że udało mi się jakoś przedstawić tę ideę ;) a co do samego projektu to już wiem, że coś takiego nie przejdzie i będę się musiał skupić się na klasycznym przedstawieniu strony z tej branży, bo nie ma co na siłę wydziwniać.

 

Thnx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie jedna z wielu stronek w stylu "Wizytówka firmowa od 50 zł".

Smutek i nostalgia na stronie. Szybki pomysł na biznes, bez jakiegoś pomysłu i przy niskim nakładzie kosztów (zakładając, że jak większość freelancerów macie "orginalne" oprogramowanie ;). Klimat dobry na stronkę o horrorze nakręconym przez gimnazjalistów na zaliczenie kółka filmowego. Skoro ma być smutno to damy czarny w tle, na to białe teksty, czcionki w menu jakby malowane przez nawiedzonego anarchistę farbą na murze, wokół obramowanie ni to sierść wilkołaka, ni to ślady pazura jakiejś wiedźmy :) Na dodatek ta nazwa. LEGION :) Legion ciemnego skrzydła szarej mocy piekła ? ;)

 

Flash u góry, na dole ramki. Galimatias.

 

Jeśli piszecie o bogatej szacie graficznej, CSSach itd. to niech wasza stronka to pokazuje bo na razie jest na odwrót.

 

Panowie, uśmiech na usta i połaźcie trochę po stronach. Popatrzcie co się dzieje na świecie i nie zapomnijcie odsłonić żaluzji by wpuścić trochę życiodajnego słońca w swoje dusze :)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności