Skocz do zawartości

[wnętrza] kibelko-łazienka


Ryjas

Rekomendowane odpowiedzi

2m2dp.th.jpg

 

 

1m0qp.th.jpg

 

Sans wsadził mała łazienkę to pomyślałem że i ja wsadzę..

Co do rendera to wybaczcie jakość i parę błędów. Jest to wstępna koncepcja dla jednej pani i robiona od 22 do okolo 1 w nocy więc nawet nie zdąrzyłem popoprawiać cieni (pod umywalką) Odpływu też nie ma a przycisk jest fatalny.. No ale chodzi o koncept więc: wymiary 1,35 na okolo 1,05(wymiar się zmienia bo krzywa sciana) ..Pomieszczenie jest na parterze i jest to drugi kibel w domu, służący w tej chwili jako wc dla gosci. Jest to projekt wnętrza po remoncie. Pani sobei zarzyczyła aby był prysznic, (mówiła też coś o jacuzzi ale jakoś nie dałem rady zmieścić), umywalka i kibelek i wszystko z castoramy i za małe pieniądze.

Tak więc pomyślałem, że calość trzeba potraktować jako kabinę... a kibelek jako siedzenie... Prysznic uzywany ma byc rzadko więc to chyba nie jest zły pomysł..

No nic powiedzcie co was gryzie na pierwszy rzut oka...

Ps

Pani w każdym razie zrezygnowała z remontu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ee hemm jak dla mnie troche dziwne rozwiazanie tego prysnica ...raz za blisko ubikacji i raktycznie jedna podloga z nia wiec tak srednio higienicznie i mam wrazenie ze po takim prysznicu cala lazienka by byla zalana...[hehe no wiem ze to pewnie zyczenie pani ale rozowy ...bleeee ] no i lustro... ogolnie ma sie wrazenie ze bedzie sie w nim trudno oblukac bo jest za bardzo schowane i chyba troszke za wysoko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee hemm jak dla mnie troche dziwne rozwiazanie tego prysnica ...raz za blisko ubikacji i raktycznie jedna podloga z nia wiec tak srednio higienicznie i mam wrazenie ze po takim prysznicu cala lazienka by byla zalana...[hehe no wiem ze to pewnie zyczenie pani ale rozowy ...bleeee ] no i lustro... ogolnie ma sie wrazenie ze bedzie sie w nim trudno oblukac bo jest za bardzo schowane i chyba troszke za wysoko...

 

Apropos moczenia podłogi. ma to byc uzywane raz na jakis czas...

A to że wysoko to dlatego że jest tam zakryty zestaw podtynkowy. Choć może rzeczywiście 5 cm grubosci nizszej wersji duzo by nie robiło... ale to kwestia dopracowania.. moze i inną umywalkę bym wtedy wymyślił.. No ale mowie kwestia była taka że to miała byc łazienka z tego co stało w castoramie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, Sans pożyczył swoje butelki?

lustro jak z akademika, grzejnik za nisko - trudno byłoby używać termostatu...

ta czerń odbijająca się w lustrze to drzwi?

hm...chyba lepiej było przekonać Inwestorkę do rezygnacji z prysznica

jak chodzi o koncept, to możesz wrzucić jakiś rzut?

lubię natomiast ten zabieg ze świetlówką we wnęce sufitowej, może dać to lustro na całej szerokości półki i do suftu, wtedy światło będzie się odbijać...

tempo niezłe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzut mniej więcej tak wygląda.. zrobiłem przed chwilą więc jest niedokładny

 

drawing1model7zz.th.jpg

 

To nie sa przeciez butelki;) To sa pojemniki na mydło na zel i na szampon

Wszystko zrobiłem po uprzedniej rozmowie i paru szkicach.. Też bym tam prysznica nie robił ale założyłem że to będzie prysznic uzytkowany na jakis czas więc zrobienie odpływu (który z reszta jest juz w tej chwili w tym wnetrzu) wystarczy. a wytrzec szmatką kibel raz na jakiś czas jest tożsame z wytarciem szyby w kabinie prysznicowej. Z reszta takie rozwiązanie widziałem w hotelu za granicą ;D a kibel jako siedzisko jest wydaje mi sie calkiem spoko...Aha grzejnik jest w tej chwili także i tez na tej wysokości. Pani wolała nie zmieniać.. to czarne to drzwi ( w zasadzie ich brak) a lustro jest "wymiarowe" i do kupienia w castoramie, ale też bym je zmienił na większe i do samej góry i do krawędzi półki;) Tutaj kwestie finansowe grały rolę..

Zastanawiam się czy nie popracować jeszcze nad tym projektem bo wymiary sa dość małe a zrobienie jakiegoś całkiem funkcjonalnego rozwiązania graniczy niemal z cudem..

 

Aha z ciekawostek to dodam, że sa tam drzwi 60 cm! pani mi sie chwaliła że robione u stolarza na zamówienie za komuny i że nie chce ich wyrzucać...

Załuje że nie miałem przy sobie aparatu jak oglądałem stan istniejący;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...rozumiem, trudny klient

podobna sprawa drzwi też mnie ostatatnio prześladuje, nie ma na to siły

rzeczywiście, tak mi te sansowe butelki zapadły w pamięć, że już mi wszędzie majaczą przed oczami... jasne że dozowniki, przepraszam ;)

mam nadzieję, że pomimo braku realizacji, klientka rozliczyła się ze projekt

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności