Skocz do zawartości

Budynek wybudowany przy Pomocy wizualek


ajrisz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, za tydzien mam obrone pracy dyplomowej:) mam zrobic pomocnicza prezentacje we flash ktora ulatwi mi omawianej mojej pracy (wizualki pomieszczen). Chcialabym jako przyklad pokazac jakis budynek ktory zostal wybudowany dzieki projektowi, ktory najpierw zostal zwizualizowany a dopiero potem przeniesiony w rzeczywistosc. Czy ktos zna albo wie gdzie szukac takiego czegos? to nie bedzie wykorzystywane w zadnych innych celach niz omowienie pracy dlatego nie potrzebuje do tego miec praw autorskich gdyz to tylko w celach pokazowych a potem prezentacja wraca do mnie. Moze ktos robil kiedys cos takiego i moglby mi to pokazac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

rozumiem ze chodzi Ci o makiete cyfrową na podstawie ktoej wykonano budynek?

- wiec jest to bahdzo powszechne przy wszelkich dziwadlach, malo tego niemal niemozliwe bez zastosowania kompa ktory dokladnie rozrysowuje poszczegolne elementy dal wykonawcy. Przedewszystkim obniza to czas i koszty wykonastwa elementow. Np Ser Foster i jego hala muzyczna SAGE w Newcastle - Gateshead, ogórek londyński tegoz samego tworcy (Foster a wlsciie jego biuro na 99% pracuje w Microstation) Pan Gehry to nie wiem jak solid works tam u niego czy rzeczywiscie to jest jego program, ale muzeum Guggenheima w Bolbao bylo robione w Catia. Akurat do stworzenia tego budynku ie dalo rady bez kompa + GPS i masa najfikusniejszych urzedzen geodezyjnych zeby wszystkie elementy wstawic na miejsce dokladnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności