Skocz do zawartości

Ekspozycja z meblami


Winkiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem w trakcie robienia projektu dla polskiego producenta mebli kuchennych. Producent to duża stolarnia która sie specjalizuje w produkcji mebli kuchennych ale produkują też każde meble które im sie zleci. Celują w wyższą pułkę klientów i z mojego dotychczasowego doświadczenia we współpracy z nimi robią meble naprawde dobrze. Zlecili mi wykonanie projektu salonu o powierzchni ekspozycji 140m2. Narazie zagospodarowałem przestrzeń i zastanawiam sie nad doborem materialów i kolorów. Proszę o komentarze do rysunku i proszę was również o podpowiedzi co do kolorów i materiałów. Jak sadzicie co będzie modne w tym sezonie ?

Mam też pytanie nie dotyczące projektu (a może dotyczy?).

Co jest wam potrzebne do tego żebyście chętnie przyprowadzali klientów do tego typu sklepów i odwrotnie czego wg. was nie powinno być w takich sklepach.

 

Oczywiście swoje doświadczenia mam, ale każda informacja jest dla mnie cenna.

 

Pozdrawiam

Winkiel

 

 

 

expo2he.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nazwa firmy ułatwiłaby komentowanie ;) "wyzsza półka" nawet w warszawie ma różne znaczenie.

tegoroczne trendy dopiero zostana zaprezentowane na targach w mediolanie w kwietniu ;)

 

co do planu funkcjonalnego, jezeli sciany nie są nośne to powiększ trochę przestrzeń przy wejściu. niech będzie bardziej reprezentacyjnie w końcu to "wyższa półka" ;)

ogólnie nie wiele widać więc po samym rzucie nie wiadomo czy masz pomysł na przestrzeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa producenta jest tajemnicą :) , a nazwa studia dopiero powstaje ;) , do mediolanu sie wybieram tylko że termin targów, pokrywa sie z terminem otwarcia studia. Nad obrazkami już zaczołem pracowac to napewno cos wkleje, niestety w Planicie bo maxa dopiero zaczolem sie uczyc.

O jakiej przestrzeni piszesz ? Szerokosc wejscia jest nie do ruszenia, mogę cofnac ekspozycje na froncie.

 

Pisząc "wyrzsza pułka" mam na mysli dobre studia w warszawie typu: Prestige, Remeb, Studio 99. Oczywiście SIEMATIC to nie bedzie, ale ma aspiracje :) .

 

 

To nie ma miec klimatu mieszkania, ma pokazac możliwości producenta, studio nie ma aspiracji byc pracownia projektowa. ALE MA ROBIC WRAZENIE EKSLUZYWNOSCI I ZASKAKIWAC NOWATORSKIMI POMYSLAMI.

 

Co to syfialnia ? Może jakies konkrety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tam nie znam na projektach z górnej półki ale zgadzam sie z Sansem ze jak juz robicie/robisz wypas to czemu klient wchodzac wpada na zlew czy co tam to jest.. generalie fajnie jakbys podal jakies wymiary, wtedy mozna by sie zastanowic bo jak dla mnei to sie nie za wiele dzieje po prostu poustawiane pare stołów brakuje wlasnie tych nowatorskich pomyslów.. no ale to tyle co można z rzutu odczytac reszta to materialy i same meble ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności