Skocz do zawartości

Szybki layout do oceny


Maceo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

miły corporate :) Estetyczny, czytelny, przyjemne kolorki. Gryzie mnie tylko ta zakładka z kontaktem, cały czas mam chęć ją zamknąć jak reklamę popup ;) Może dopasować kolorystyczne bardziej do top'u i odsunąć nieco od krawędzi okna przeglądarki ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus: "IMO typografia na topie deko do poprawy :)" - co to znaczy? I co to znaczy "IMO"?!

Lis: No bo jest tu widoczny schemat: nagłówek + trójdzielny układ. Wg. zleceniodawcy i przykładów które dostałem miało być bardziej schematycznie. Z resztą bardzo rozdziela się nagłówek od reszty, bo muszę przyznać, że zleceniodawca wybrał sobie nagłówek z innego i body z innego projektu i chciał żebym je złożył. Starałem się żeby wybrnąć z tego i żęby to jakoś zagrało razem.

Vorek: całkiem w sumie mogę się z Tobą zgodzić, ale już i tak za późno na zmianę, projekt zatwierdzony w trakcie montowania do CMS'a.

 

Dzięki za komentarze. Aż się zdziwiłem, żę w sumie są pozytywne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zakładka z kontaktem - jakoś to bym zmienił, chyba najlepiej jako podstornę dać i tyle.

2. Menu - fajne, ale albo zmniejsz rozmiar fonta albo daj większe odstępy między poszczególnymi buttonami. Może warto też się zastanowić nad opisem podstron któy przeskakuje poniżej - fajnie by było gdyby przesuwał się razem z tym smukłym elementem nad menu.

3. Niezbyt rozumiem zdublowane przyciski - górne menu pokrywa się z przyciskami dolnego menu.

4. Kolorystyka bardzo przyjemna, może troche przygasiłbym animowane napisy po 2-3 loopie. Przyciągają wzrok bo ruszają się dość szybko. Ale kolory dobrze dobrane do branży klienta.

5. Może warto zamknąć stronę na dole jakąś mini graficzką nawiązującą do góry.

 

Pozdro, Kermit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KdeZoo - dzięki za infosy, generalnie mało przejdzie tych sugestii bo projekt już zszedł. Ale komentarze są o tyle ważne dla mnie, że wiem czego nie robić/robić następnym razem.

Jeżeli chodzi o zakładkę z kontaktem to tam było miejsce na login, ale klientka zmieniła w pewnym momencie typ strony i login musiałbyć wywalony, więc walnąłem tam kontakt, czyli coś co dobrze jak jest na widoku cały czas.

Odstępy może przejdą, jeszcze zbiorę te komentarze może jutro i naniosę to co się da.

Zdublowane przyciski to motyw taki, żę to jeszcze nie jest podłączone do CMS'a to co widzisz, i nie jest uporządkowane, tylko tyle żeby coś było.

Dobry pomysł z tym przygaszeniem napisów po którymś loopie.

A co do grafiki na dole, to uważam, że by to trochę przytłoczyło i zdjęło z lekkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

jak chcesz ukryc file'a to zawsze mozesz na popupie dac male okno z tylko

dwoma inputkami, browse i zalacz cv. z browsem to juz wielu sie scieralo,

madre przegladarki niezbyt pozwalaja sie do niego dobrac javascriptem (nie

dziala click(), np. w DOM gecko jest zupelnie wylaczony), a to ze wzgledow

bezpieczenstwa (lepiej miec pewnosc ze to user kliknal w ten paskudny

browse, niz pozniej miec wysyp stronek podkradajacych frajerom pliki ;) ).

Tak wiec moim zdaniem, albo zaszyc go na jakiejs podstronie (zeby nie psul

pierwszego wrazenia) albo na malym popupie, trzecia mozliwosc to krotki

applet w javie z fileChooserem, ktory jedynie wyswietli okienko z zapytaniem

o wybor pliku, a nastepnie zapisze wybrany plik do inputa na stronie, tym

samym tego inputa mozna np zaszyc na niewidzialnym divie albo po prostu

mu dac display:none; visibility:hidden w stylach. mam nadzieje ze nie

pokrecilem :)

 

podzielam zdanie reszty ze typografia jest nie trafiona (za duza i za cienka

imho), no i ten latajacy pagorek i wyskakujace hovery na gorze tez niezbyt

mi pasuja na 'corporate site'.

 

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.eus.pl

 

Strona już działa jest w sieci - dlatego tak późno, bo to dłuuuga historia. Zawiódł koleś od softu, dlatego strona kuleje technicznie - wcina ją przy małej zawartości tekstu.

 

Jeżeli chodzi o buttony - to sorry, ale przycisku przeglądaj nie da się zmienić, tak aby był kompatybilny, a zmiana tylko częsci ich przy zostawieniu tego jednego to zły pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności