Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Wilk


Gość BondziaQ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BondziaQ

Cześć wszystkim!

Z grafiką bawię się już troszke czasu (kubeczki, jajeczka, miecze świetlne, których NIKT nie chciałby oglądać ^^). Ale z maxem zacząłem się bawić dopiero niedawno.

To jest pierwsza pracka w maxie.

 

model nurms, render mental ray.

 

Symetria kuleje, ale jak nauczyłem się radzić z tym problemem, to było juz po skończeniu tej grafiki, a już na prawde nie chciało mi się go (wilczka) dopieszczać :D.

 

plz C&C

 

wolfie4mr.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co to?? Co to ma byc?? Rzyyyyyyyggggggggggg bleeeeeee (ciekawe kto LCD mi wyczysci ?? :D)!!!!

 

Model ładny reszta lipna :P chyba łancuchy wiszą, a wilk to chyba jedna 2x kopie z mirorem??

 

Ale mam gadane :P

Zmien materiał i zrób cos zeby ten wilk nie wyglądalł ja przecięty piłą spalinową a bedzie GIT :P

Pozdr

  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bl0ndynek

Popieram : ) Modelik fajny popracuj na materiałami i ujęciem, żeby się nie zmarnował. Do tego jakiś porządny rander bo to chyba scanline jest : )

 

ASY2002Wejź sobie chłopie meliske zrób, wyłącz muze usiądź w fotelu i zastanów się nad sobą : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BondziaQ

Teksturki to rzeczywiście nic szczególnego, bo zwykłe srebro z tutka i własna zabawa z wirem (oczodoły).

render - racja, słaby ale w tej pracy skupiłem się głównie na modelu.

model - ten efekt 'przecięcia' to po prostu pozostałość po źle ulokowanym mirrorze

dareg: siateczka będzie niebawem, jak tylko mi się łącze 'odmuli' :]

Chyba wrócę do tego modelu po zaliczeniu kilku(nastu :D) dodatkowych tutoriali i zrobie przyzwoity render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchom sobie V-Raya, ja sam to zrobiłem dopiero niedawno i jakoś tak się złożyło, że jakość moich prac drastycznie skoczyła do góry, przynajmniej pod względem oświetlenia i materiałów. Scanline to porażka.

Model mógłbyś dopieścić, grzywa mi przypomina kleksa, a nie grzywę. Proponuję na to nałożyć co najmniej bumpa ze śladami po odlewie i szlifowaniu (proponuję zrobić to ręcznie, jak masz zdolną łapkę, to może wyjść lepiej, niz fotomontaż), oraz pomajdrować przy jakimś displace, zeby dorobic choćby namiastkę imitacji jeśli nie sierści, to choć symbolicznych pasemek włosów. Możesz też to umieścić w bumpie, ale wówczas zmniejsz skale szarości mapy śladów odlewu i szlifowania do 30% szarości, zanim ja nalożysz na maskę sierści.

Ja też lubie Wiedźmina. Ciekawe, czy on mnie lubi? Przepraszam, dopiero sie obudziłem... Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BondziaQ: nie jest źle. co prawda materiały leżą, ale widać w tym pomysł. poszukaj na necie info o takich plugach jak Vray, Mental Ray, Final Render i zapoznaj się z ich materiałami, swiatłami i procesami renderingu.

najelpiej zrobisz jesli przeniesiesz wilka do Wip'a i tam dokończysz dzieła.

na początek poprosze wersję bez materiałów i samą siatkę :)

 

Pozdrawiam

 

[+]

Co to?? Co to ma byc?? Rzyyyyyyyggggggggggg bleeeeeee (ciekawe kto LCD mi wyczysci ?? :D)!!!!

opanuj się czasami kolego. to, że ci się nie podoba nie oznacza postowania takich pierdół.

Ale mam gadane :P

nie masz. umiejętność elokwentnej wypowiedzi to co innego niż takie ple ple ple :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności