Skocz do zawartości

dlaczego tak sie dzieje ?


ftrampkach

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pewnie coś się popsuło ;)

no too tak, bezapelacyjnie :) tylko nie potrafie sobie wyobrazic co sie ze mna stanie jak cos takiego nastapi po np. 16 godz. renderingu :/

czy to moze miec zwiazaek z VRL serverem ? nikomu z was cos takiego nigdy sie nie stalo ?

Sans - dzieki za 2sides - dziala tylko trza sie nagimnastykowac :[ nie ma prostrzego sposobu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisząc że coś się popsuło miałem na myśli soft, którzy trzeba byłoby przeinstalować, lub problemy ze sprzętem bo jeszcze nigdy nie spotkałem się z problemem gubienia tekstur.

 

odwracać face'y możesz ręcznie w "edit mesh gdzieśtam flip" ale przy modelach eksportowanych np z autocada gdzie każda scianka jest odwrócona w innaą stronę można się pochlastać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisząc że coś się popsuło miałem na myśli soft, którzy trzeba byłoby przeinstalować, lub problemy ze sprzętem bo jeszcze nigdy nie spotkałem się z problemem gubienia tekstur.

 

 

ja sie spotkalem, ale w wypadku duuuzych scen z duuuuzymi teksturami, a ta raczej na taka nie wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisząc że coś się popsuło miałem na myśli soft, którzy trzeba byłoby przeinstalować
no i chyba od tego powinienem-byl w ogole zaczac - tak zrbilem a przy okazji naprawilem moj blad a raczej niedociagniecie z poprzedniej instalacji (ktore prawdopodobnie bylo przyczyna poruty) i poki co (odpukac) jest ok. fynx :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności