Skocz do zawartości

Londyn (olejne)


Gość Caspik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Caspik

Wrzucam moj pazdziernikowy obraz farbami olejnym (1st raz na plotnie) 50x50. O ile dobrze pamietam zajelo mi to z 2-3h. Oczywiscie jak zwykle pion nie trzyma hehe

Tak cholernie ciezko mi bylo zrobic tego zdjecie ze kolory i tak nie wygladaja tak jak powinny ;/

 

londynsmall3dg.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość Caspik

no tak Carioca ;) rysunek sie klania....Ostatnio czesto biore olowek do reki i cwicze pod katem technicznym bardziej. IMO Z kolorami i doborem barw nie jest tak fatalnie jak z perspektywa i z pionem ;). Moze pozyczycie mi :D pare rad jak z lepszym skutkiem cwiczyc rysunek a konkretnie perspektywe- bo jesli o nia chodzi to zawsze paskudnie mi ucieka ;)

dzieki

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne nazwy...;) W przeważającej części firmy produkujące farby od czasów Van Eycków używają nazw typu: Umbra palona, Siena, Żółć Kadmowa itp. Dobre są też rosyjskie farby (co prawda na barwnikach nie aprobowanych przez unię ale są tanie- 5-9zł za tubę 50ml. No i Olej Art też zrobił przecenę a mają naprawdę przyzwoite farby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

No ja na poczatek uzywam takich skromnych farbek Louv're i ASTRA. Poki co nie narzekam ;) - Najczesciej do tej pracki uzywalem farki Louv're Yellow Orchre (kij wie co to znaczy po polsku) ;) Najblizszy pseudo sklep z art plastycznymi mam 30km od domku, a taki juz nieco lepszy ok. 100 km . Zastanawiam sie czy nie zamawiac sobie art. przez neta....Ale poki co farby zostawie w spokoju ;) najpierw ostro pocwicze rysunek ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności