Skocz do zawartości

problem z kompem :/


maverick sheep

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem mam nadzieje ze jest ktos w stanie mi pomóc.. chodzi o to ze pozyczyłem wczoraj jedna kość ramu.. no i w sumie jak ja dzis włożylem to mi sie blado zrobiło bo komp mi nie wstał.. wyjecie bateri z płyty nic nie dało.. jak włanczam kompa to sie generalnie nic nie dzieje wiatrak chodzi dysk nie kręci monitor sie nawet nie odpala ... z góry dziki za pomoc.. a jesli ktos ma jakis pomysl co sie moglo zwalic to prosze piszcie w miare zrozumiale bo na czesciach to sie tak srednio znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

moje stare kompy iles lat temu po takiej operacji juz nigdy nie wstaly i do tej pory tak naprawde nie wiem co sie stalo

 

zycze powodzenia

 

ps. moze daj kompa do serwisu poprostu? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak stary to komp, jak wiesz fizyka tego swiata bywa złośliwa. styki sniedzieją, o kurzu nie wspomne. Zasadniczo jest wiele tzw nie wjaśnionych okolicznosci które przechodzą po rozłozeniu i złozeniu ponownym. w dużej mierze jesli kosc jest sprawna, moze to pomóci i jest całkiem prawdopodobne że tak zrobi. O ile np nie wpinałesjej jej na żywca. Pytanie co mogłeś poruszyć wyjmując lub wkładając pamięc. Musisz spokojnie zweryfikować obserwować reakcje. kup sprężone powietrze przedmuchaj go po wyjeciu kości oblukaj styki.

Może sa zaśniedziałe, moze je odgiołeś a może kosc została uszkodzona np w transporcie. Napisz co obserujesz w jakiś usystematyzowany sposób.

Acha nie czysć styków mechanicznie a raczej chemicznie i to też rozsądnie bo bywają delikatne i czasem schodzą bezpowrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam że przez pomyłke wtedy puściłem ramy na 800Mhz:D i już nie wstał.

ps. moze daj kompa do serwisu poprostu? ;]

wtedy zawiozłem go do serwisu i powiedzieli że płyta głowna się spaliła, kupiłem nową, a potem się okazało że ta stara płyta jednak działa i w dodatku chodzi do dziś u kumpla:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. też to miałem przy wymianie ramu.

Okazało się że płyta się spaliła i karta graficzna. To był miesiąc po kupnie. Pł gigabyte plus radeon 9800 pro za ponad tysiąc zł wtedy. Trochę mi się gorąco zrobiło, ale radka dali mi od ręki nowego, a na płytę czekałem miesiąc aż pojedzie do chin i stamtąd przysłali mi nową za free..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm dziekie ale raczej nic nie pruszylem a chodzi tylko ze kumpel ja wsadzil do swojego nie najlepiej chodzacego kopa i sie zastanawiam czy jak wsadzam zwalony ram to moze pujsc plyta albo cos innego ? a styki raczej sa ok kurzu tez nie ma (w granicach rozsadku oczywiscie) i w ogole nie wsatje to jest problem bo monitor nie swieci ani nic sie nie dzieje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności