Skocz do zawartości

___ PoczĄtek____


dyonizoss

Rekomendowane odpowiedzi

hejka! mam takie pytanko... oczywiscie nie bijcie :) w czym najlepiej na poczatek( nigdy sie w to nie bawiłem ) zrobic stronke, powedzmy portfoli czy cos takiego?? nie chodzi mi o jakis wypas, tak, by nie było za trudne na poczatek. kompletnie sie na robieniu www nie znam, a chciabym wkoncu zacząc ;/ bardzo prosze o porady za co na poczatekj sie zabrac, tzn za jaki jezyk czy cos takiego....

z góry dzieki

PoZdO!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak słyszę o notatniku to mi się flaki wywracają. notatnik jest dobry (nie przeczę), ale bez przesady! mamy rok 2006 a nie 1996. ręczna pisanina html dobra jest dla supa-dupa-pro webmajstra, potrafiącego pisać skrypty PHPa z bazą mySQL w kibelku na ścianie.

ze swej strony polecam Macromedia Dreamweaver, zawłaszcza, że planujesz zrobić w nim portfolio. proste tworzenie tabel, proste zamieszczanie grafik, jeszcze prostsza nawigacja w programie. sama przyjemność.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chłopaki za odpowiedź. widze ze tyle opinii co użytkowników :) wiem, ze najlepiej było by sprawdzic wszystkie opcje i wybrac najodpowiedniejszą, ale od jakies trzeba zacząć :) wybór padł na dreamweaver'a i mam jeszzce takie pytanko: znacie moze jakies dobre tutki do tego??

z góry wielkie dzieki !

Pozdrawiam!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dreamweaver to edytor HTML'a (a także PHP, ASP, CSS), w którym tworzy się kod strony. Flash z kolei, to program do tworzenia interaktywnych (czasem mniej, czasem bardziej) "filmów", które można wsadzić do stronki HTML. Często bywa, że strona w całości jest zrobiona we flashu, a kod HTML składa się z kilku linijek i istnieje tylko po to, aby właśnie wsadzić tego flasha do strony.

Czasem natomiast we flashu zrobione są tylko niektóre elementy www takie jak menu, bannery etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności