Skocz do zawartości

Scena 3D - Mój kibel - pierwsze szkice


WIERZBA

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule . Mój prywatny kibel - pierwsze szkice. Wlaśnie jestem przed remontem kibla i wymyślam co tu zrobić . I oto pierwsze efekty . Nie jestem architektem , więc chętnie wysłucham opini ludzi z branży . Render jeszcze powalony więc nie ma co krytykować . Bardziej chodzi mi o opinie samego wyglądu , kolorystyki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Deante ponoc sa wporzo. Tak słyszałem od typów w castoramie..

Troche mi sie blat nie podoba do końca.. taki urwany po prawej stronie..

 

Troche tez smutnawo.. Mimo ciepłego drewna szarość dominuje i niestety lekko przytłacza... może biały zamiast kremowego na ścianie i czarny blat?

Aha.. Dlaczego lustro i kolor na ścianie się mijają? (chodzi mi o krawędzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie wole cieplejsze barwy w lazience... w Twojej moze byc troche chlodno :)

Prysznic zamknalbym drzwiami (oczywiscie kabinowymi) zeby jednak nie zalewac calej lazienki i przesunal zarowki z nad glowy poza kabine.

Tak jak zauwazyl Maceo, postawilbym scianke drewniana robiac wneke na pralke

reszta git

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praleczka to zaokrąglony prostopadłościan z wrzuconą mapką pralki jaką mam i jaką znalazłem w necie - ale to szkic więc się nie chrzaniłem na razie z tym detalem . Faktycznie pasowała by pewnie inna , ale taką kupiłem . I tak jak widze i liczę to z pralą i resztaą to z 10 000 zł utopię w tym kiblu .

O k....cze , trza się brać do roboty i szmalec zarabiać :)).

Wymiary prysznica z "linijką" 93 cm , a ja raczej do overweight peopple nie należę , A dziołcha też mi Jabby nie przypomina . Drzwiczek w prysznicu raczej nie będzie , ale zasłonka to pewnie tak .

 

HUNTER "coś o żonie " Taka niska to nie jest - 1,72 cm to sięgnie do tych półek :)

Z elementów drewnianych do mam już założone drzwi , jasny dąb typu Quattro , w naturalnej okleinie dębowej , klamka prosta z stali szczotkowanej .

Szyby mocno piaskowane - więc sprawdzane nic nie widac /jakby ktoś miał wątpliwości/ jedynie jak się zbliży na odległość 10 15 cm od drzwi to widac cień .

Ale zrobiłem takie , bo takie mi się podobały , a z 2 płycinami pełnymi "rzeźvionymi" wyglądały ciężko i beznadziejnie , tak sp... drzwi. Foty dzrwiczek zamieszczam poniżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umywalkę to jeszcze w przyzwoitej cenie znalazłem Koła, jakieś 700 zł , po ostrym czarowaniu Pani sprzedawczyni . I to był najtańsza 60 cm umywalka , ceramiczna w takim kształcie .

Wlazłem raz do jednego sklepu i widzę , jest umywala taką jak chciałem . Mówię dam z 500 zł bo nachodziłem się i nic lepszego nie znalazłem . Pytam się sprzedawcy ile , a on ... no po przecenie , bo kolekcja się zmienia , jak dla Pana to z ... 4000 zł , A ja tylko O Jezu... i tyle mnie widzieli :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dziiiiiwne to... Chcesz wpadać co rano w głęboką deprechę? Przy tych kolorach masz to jak w banku. Półka - wygięty profil- pod umywalką dość przysadzista, ogólnie wszystko jest bardzo kanciaste i sprawia mało przytulne (takie założenie, w końcu to łazienka) wrażenie. Zastanów się, czy aby na pewno, taką łazienkę chcesz rano i wieczorem (przynajmnie) odwiedzać...(?) Na temat materiałów i renderingu cichosza, bo jak sam powiedziałeś, to dopiero szkic... Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności