Skocz do zawartości

wizualizacja:urbanistyka


lolipop

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka wizek zagospodarowania nabrzeza.problemem bylo ukazanie odleglych od siebie czesci zabudowy.co myslicie?

 

caloscodboleslawanowe2b0ei.jpg

 

caloscztylu0qm.jpg

 

 

smialyzdjecieldwarstwice8cc.jpg

 

w jakiej rozdzielczosci drukujecie swoje wizualki na planszach?...tak zeby nie tracily jakosci przy wydruku ale zeby malo zajmowaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

huh!..zawsze dawalem w 100dpi.denerwuje mnie jak drukarka mieli plansze pol godziny(a termin oddania minal 5 min temu;).

tutaj dokladniejsze opracowanie tego bydynku z ostatniego rendera.

osrodek wypoczynkowy przerobiony na "centrum hotelowo konferencyjne z obiektami sportowymi".duze to nie jest ale tak jak miejscowosc:]

 

gotowynakonferencie8en.jpg

 

gotowenarestauracjie4om.jpg

 

gotowenasquasha1fc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budyn raczej spoko, ale wizka czasem jest nieczytelna. Wg. mnie detal sie zlewa miescami i ludzie dziwnie powklejani się odcinają od reszty. No i ten chuck norris.... sory, ale wg. mnie kiepski żart ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maceo-coz jakosc ludzikow rzeczywiscie odstaje. nie wiem czemu sie tak Chuckiem zasmuciles o_O. Ludzik jak każdy inny:]...a jaki ma kapelusz kozacki!

grande-jak chcesz czytelne plany to wrzuce rzuty;)

ze statyka nie wiem o co chodzi.budynek to praktycznie pudelko.moze ten pomost bez podpory?

fajnie ze sie urbana podoba:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi sie rozmieszczenie urbanistyczne dostosowanie do lini brzegowej.Architektur ze spraw technicznych ten wypuszcony balkon chyba troszke za dlugi patrzac na konstrukcje i mapowanie betonu mozna poprawic(zmniejsz na bumpie te dziury)Co do druku to przy wizualizacjach od 180 wzwyz nie widac roznicy (sprawdzone).Co do linearnych DWG 220 DPi jest ok dalej tez nie widac roznic.Maceo te punkty to prowadza goscie ktorzy kiedys uslyszeli ze w poligrafii norma jest 300 DPi.Tak dla wiadomosci oko ludzkie dostrzega roznice tylko do 120 DPI dalej wszystko sie zlewa mowie tu oczywisie o obszarach na fotce renderze etc.nie na linearnych DWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dzięki za info w sprawie dpi. Nie ukrywam, że moja kariera drukowania pracek zaczęła sie ponad pół roku temu, więc nie jestem jeszcze jakiś zaawansowany.

A co do punktów to raczej nie uważałem, że one są jakieś amatorskie, bo zajmują się głównie drugokowaniem plansz i dwg'ów i innych rzeczy na potrzeby architektury. Ale może zatrudniają jakiś leszczy.

Spróbuję w weekend zanieść w 200 dpi jako test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności