Skocz do zawartości

portfolio layout


enzo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zastanawiałem się czy nie napisać "przerost formy nad treścią", ale się powstrzymam. zobaczymy jak stronka ruszy ;)

co dok koorystyki to jest ona niezła. lekko ściemniłbym tło, oraz wyróznił bardziej menu (about me, etc.) ginie ono w nawale tych kresek i innych bajerków. tak samo jak część główna strony za bardzo zlewa się z layoutem stronki: delikatnie poszerzyłbym część textową i podkreślił jej odrębność tak aby wzrok oglądającego spojrzał na prace w portfolio a nie na siłę musiał ich wyszukiwać (co ja robiłem).

praca pozytywna i jeśli poprawisz te parę błedów możesz mieć całkiem niezle folio :)

pamiętaj też, że najważniejszy w portfolio jest zawsze artwork. bajerki są fajne ale liczy się zawsze to co umiesz zrobić, a nie jak ładnie to opakujesz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chaos panie, chaos ;]. Troche nie przemyslane 'shortcuts' i 'full menu' - po co umieszczac skroty zaraz nad menu? Troche nie przemyslane imho. Menu tez malo wyeksponowane, przez co slabo widoczne, a to jest minus :]. Nie udziwniaj na sile - zrob proste, czytelne folio :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ergonomie - to świadomie tak to ustawiłem, ta stronka ma wyrażać też mój styl..., i dlatego nie mogę tego uporządkować, jeżeli chodzi o full menu - to uważam że jest dobrze ustawione dlatego, że przypadkowy gość bez problemu, posłuży się 3 Ikonami które są baaaaardzo wyraźne (ME, GALLERY i CONTACT)...

Sama galeria będzie gdzie indziej... - więc bez strachu... prace będzie można oglądać już w bardzo poukładanym skrypcie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno: taki layout ma w sobie coś przyciągającego. w sumie zmusza potencjalnego przeglądacza do grzebania na stronie i odkrywania kolejnych opcji.

taki dźurnej to the web ;)

pytanie tylko, czy nie przekraczasz tej cienkiej granicy pomiędzy dobrym i artystycznym "chaosem" a dysfunkcją nawigacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aloha!

zmien pozycje zakladki full menu na taka jak na contacts albo odroznij jakos kolorem, bo robi wrazenie jakby tez odnosila sie do ME. Nie dubluj linkow. Gallery,about me, oraz contact powinny byc animowane zeby widz je odroznial od czesci nie interaktywnej. Widz zawsze szuka od lewego gornego rogu, mi wpadl w oko od razu rendering a powinno byc twoje portfolio of.. Kolory, jako ze pierwsza strona, portfolio, jest ok. Bardziej wyeksponowal bym zdjecia twoich prac (sprobuj w kolorze) bo caly twoj portret przejumje tu pierwsze skrzypce. pozdrufki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności