Skocz do zawartości

II Zlot w Gilwicach: Transport z Wrocławia.


tweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dobra - ja jade i tak autem, so nie czekajcie na mnie na dworcu

nie cierpie pociagu, poza tym chce byc przed północą w domu.

 

jak macie kontakt z Vorkiem i rorw-em zapytajcie ich czy nie chca jechac autem (dla towarzystwa).

 

chveti : napisz jeszcze raz gdzie Cie znajdę w Gliwicach, w Rynku (?) o ktorej bedziesz ? wiesz może którym z zjazdem z autostrady najkorzystniej zjechać do miasta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk3a--> :)tylko zeby sie nieokazalo ze w ostatniej chwili zmienisz koszulke i bede stal i cie

wypatrywal :D, tweetiego tez chyba powinienem poznac tyle jego zdjec jest na forum :D

jeszcze jedno kiedy kupujecie bilety?? dzisiaj czy jutro jak dzisiaj to powiedzcie czy sa kolejki??

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc panowie jest mały problem :/

no więc mój wykładowca uparł sie jednak, ze zrobi nam jutro egzamin. jak na razie nasz starosta jest u dziekana i błaga o przesuniecie terminu na za tydzien ale moje szanse na jutrzejszy udzial w paintball'u spadły znowu do 50% :(

około 18 napisze czy jade czy nie.

pozdrawiam i sorki za zamieszanie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety jak cie spotkam to ci nakopie, a ze czesto sie spotykamy to ci na 100% nakopie albo wsiade w auto i przejade te 200m do ciebie i ci nakopie, tak czy siak masz przesrane jak nie jedziesz

 

ja tyram teraz po 20h dziennie zeby tylko jutor jechac / w niedziele wracam do pracy. nie mam nawet wikednu majowego, siedze w biurze / olej egzamin / zdasz pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie to nie taka prosta sprawa. sam fakt, że debilowi (wykładowcy) chce się jechać tylko po to żeby nas zegzaminować jest wystarczającym powodem dla którego nie mogę opuścić egzaminu. nie wiem co koleś chce osiągnąć, ale wiem, że nieobecni będą mieli przez to poważne kłopoty włącznie z mozliwością niezaliczenia przedmiotu.

krótko mówiąc: nie mam żadnego wyjścia: jesli każą to muszę iść :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech, dzis mialem isc na dwrzec, nawet byłem w okolicy, ale nie chcialo mi sie :P poza tym chyba jeszcze trzeba powiedziec, jakim pociagiem sie chce jechac, bo są jeszcze rózne klasy itp. itd. a nie licząc wycieczek szkolnych to nigdy nie jechałem pociągiem...

 

nielot - jak juz sie poswiecasz i bezdiesz jutro rano stal w kolejce, to kup od razu dwa bilety, ok? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie cała nasza trójka (jeśli pojadę ofcoz) niech się stawi koło 8:00 bo wychodzi na to, że kupimy bilety tuż przed odjazdem pociągu. na miejscu zorientujemy się jaki pociąg i jaka klasa (bierzemy najtańszą wersję więc nie liczcie na drinki z palemką jak we francuskim TGV) :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety - igrasz z ogniem :> Daj numer do wykładowcy taki mu burdel w telefonie narobie że mu ucho spuchnie :P A jak nie to dajcie mu w łapę - każdy po 10zł i załatwione :)

 

pikSar - o drogę to się AGmakontsa pytaj , a co do tego gdzie będę - pod fontanną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tweety juz po 18 nie napisales czy jedziesz wiec uznajemy ze jedziesz :D, jak cos to cie porwiemy tylko podaj adres :D

ja tak powiem ze tez nie wiem gdzie mam wysasc(z pociagu) bede tak jechal az mnie wyrzuca :D

to w sumie kto jedzie??

ja

mkk3a

i tweety(chyba)

??

ktos jeszcze??

jak cos to mozna sie zabrac samochodem z piksar'em :) choc mkk3a nie chce,tez cie porwiemy :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli jutro rano będą duze kolejki? w koncu to nie jest taka zwykła sobota, tylko początek długiego weekendu, i chyba wiecej wrocławian niz zwykle zdecyduje wybrać sie gdzies pociągiem i równie naiwnie jak my, bedą liczyć że spokojnie zdążą kupic bilecik tuż przed odjazdem pociągu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jednak, pomimo ostrego sprzeciwu z róznych środowisk.

Pomimo wielkiej, niemal nieprzekraczalnej bariery w postaci Dr. Bukowskiego i jego jedynie słusznego i niezaprzeczalnego terminu, udało nam się przełożyć egzamin na zjazd następny.

Nie owijając w bawełnę powiem tylko, że:

 

POJADEnaZLOT!

 

Spotykamy się więc jutro o godzinie 7:59 (najpóźniej o 8:00) pod Tablicą Odjzadów:

 

mac.jpg

(Foto: by Vorek)

 

Jakby ktoś mnie nie pamiętał:

 

pic12300652ry.jpg

(Foto: by K. Kieć)

 

tak mniej więcej będę wyglądał jutro :]

 

Do zobaczyska! :)

 

[edit]

 

piksar: dałoby radę, żebyś podjechał do nas o 8:00? na dworzec ofcoz. mam niecny plan, który chciałbym zrealizować na mkk3a icon_twisted.gif

mkk3a: jak nie zdążymy kupić biletu to może pojedziemy samochodem z piksarem? :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yeah!! :)

ale po ktorej stronie tablicy sie spotykamy lewej czy prawej :D bo chyba nie na srodku ;)

ej to pierw spotykamy sie wszyscy i dopieor kupujemy bilety??

jak cos to ja bede ubrany tak--> brazowe buty, czarna koszulka i kurtka jeansowa jasna :) i bede mial czarny plecak :) jakbym byl pierwszy :)

 

podobno ma jutro lac(nie padac a lac!!) :(

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety - kocham Cię :* (nie należe do żadnych mniejszości homoseksualnych :> )

nielot ja słyszałem że mi leje na śląsku od czwartu. nie wierze w nic.

pogoda na onecie mówi że będzie padać nad ranem i reszte dnia pochmurnie.

Wszystko się sprawdzi w praktyce. Jak nie to będziemy się strzelać z budynku do budynku ; ]

Może być i hardkor...jak się graficy migają od wojska to sobie wojsko zrobimy : >.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Prognoza dla Katowic (15km od Gliwic)

spójrz na dole: http://pogoda.onet.pl/1,962,38,0,0,0,0,pogoda.html

 

sobota nad ranem

sobota cały dzień

11/15°C

9/19°C

972 hPa

c13.gif

975 hPa c05.gif

----------------------------------------------------------------------------------------

Prognoza dla Gliwic:

 

Sobota(29.04.06)

 

c05.gif

Temperatura:7/15 °C

Ciśnienie:983 hPa

Wiatr:16km/h

0

Śnieg:0.0mm

0

Deszcz:0.7mm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti-->oby tak bylo :D

 

OK panowie

jak macie jakies sprawy do mnie to piszcie teraz bo mnie juz na necie nie bedzie !!

chveti ma moj nr.kom

nie wiem czy ktos ma wasz (tweety??) jak cos to dajcie mi mkk3a albo tweetiemu :)

 

JUTRO O 8:00 POD TABLICA

tylko mi nie zaspac :D

to co piksar wpadnie na osma na dworzec (jak pisal tweety)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot: mam numery do Barcisza, chvetiego i piksara. Połączenie bespośrednie z satelitą BlackBird NovaIII na kanale transspond-4 z 256 bitowym szyfrowaniem UFL oraz namiary GPS: nasze pozycje są nanoszone co 8min. damy radę :D

 

do zobaczyska jutro misiepysie :*

 

strzeżcie się Gliwice bowiem Wrocław nadchodzi!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

male zmiany :D

jade ja i 2 osoby ze mna / brat i kumpel / w razie czego jestem pod telefonem / jakis transport czy cos/ sprawa nastepna to powrot / miejsca sa:)

 

co do tel to ja mam do RA i AG, tweetego i ktos mi dzis podawal w pracy ale nie mialalem czasu zapytac kto :D i nie wiem czyj to nr :D

 

w zasadzie to tyle / planuje wjechac na A4 okolo 8 rano

aparaty, ladowarki, kable wszytko mam

to do jutra panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności