Skocz do zawartości

II Zlot w Gilwicach: Transport z Wrocławia.


tweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja będę już o ósmej ale ostateczny termin to o ósmej trzydzieści pod Tablicą Odjazdów.

pamietajcie, że należy kupić wcześniej bilety ale jeśli ktos chce kupić bilet tego samego ranka (w dniu wyjazdu) to radzę przybyć już o ósmej bo mogą być spore kolejki :]

lepiej postać trochę na dwrocu niż biegać z wywiesoznym jęzorem za pociągiem, albo się spóznić ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo... muisz jeszcze powiedzieć, że chcesz jechać klasą "max3d.pl" i że zamawiasz kawior o 9:45 do przedziału :D

 

a na serio:

mkk3a: dzień dobry Pani.

baba w okienku: obry.czego??

mkk3a: poproszę bilet na pociąg do Gliwic odjeżdzający 29.04.2006 o 9

baba w okienku: moment!! jem tera!

[5minut pózniej]

baba w okienku: niech trzyma i niech nie zgubi bo drugiego nie dam!

mkk3a: ave

baba w okienku: nara, nastepny!

 

 

tak mniej więcej. dialog może się nieco róznić w zależności od wieku i wyznania baby z okienka:

:D:D

 

[++]

aha: mów, że ulgowy!! bo tak to normalnego dostaniesz i 30 zł za bilet zabulisz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

data: 29 kwietnia 2006

godzina: 8:00 (najpóźniej 8:30)

miejsce: główna Hala pod Tablicą Odjazdów

bilety: radzę zakupić wcześniej coby uniknąć stania w kolejce 5 min przed odjazdem pociągu ;) cena to ok 30zł w jedną stronę!

pociąg:

odjeżdza z Wrocławia Głównego do Gliwic o godzinie 9:00 i na ten pociąg kupujcie bilety ;)

 

remember:

4DNIdoZLOTU*

 

Pozdrawiam

 

[++]

rowr słyszałem, że też jedziesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowr: read this:

 

 

to prawie to samo zią :]

 

no to jedziesz czy nie??

haha taaa ale 2h sobie dluzej w ciopongu posiedzialem :D ehehe ee no chyba nie bo bylem w zeszlym tygodniu w kraku i plynnosc finansowa stracilem na dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... jeślibyśmy mieli wracać z Gliwiwc to w gre wchodzą tylko dwa ciapongi:

19:24 - pospieszny taki sam jakim jechaliśmy

00:21 - pospieszny taki sam jakim jechaliśmy

inne pociągi to są nowe TLK czyli obowiązuje tam wcześniejsza rezerwacja.

ale mysle, że jak zwiniemy się pociągiem o 19:24 to chyba nic się nie stanie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z przykrością muszę stwierdzić że odpadam tym razem :/ Parę spraw się nałożyło na siebie i niestety nie mogę jechać, co tu dużo gadać, gł. z powodów finansowych...Ale będę duchem z Wami ;] Następnym razem jak już się moja sytuacja trochę bardziej ustabilizuje to napewno mnie nie zabraknie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz co... :( kurde! to ja zdzieram kase z wypłaty, charuje po godzinach, a ty co? ech... nie daruje ci tego. zostaniesz publicznie wychłostany gumowym kurczakiem :D :D

 

[++]

co z tą propozycja Piksar'a?? w sumie to zmieścimy się do autka a i taniej powinno wyjść.

czekam dzisiaj do wieczora na odpowiedzi. bo jutro po południu planuję kupić bilet PKP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3DNIdoZLOTU*

 

a więc dwie osoby są chętne na jazdę samochodem. jeśli mkk3a i (głównie) piksar się zgodzą to możemy jechać by car.

 

rowr: jak się na to zapatrujesz? w trójkę z tyłu się zmieścice (ja siedzę z przodu :D)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

car trip - advantages :

1. wygodny dojazd bez kontaktu ze spoconym społeczeństwem

2. łatwe przemieszczanie centrum-knajpa-poligon-knajpa-knajpa-wrocek

3. mozliwosc bezpiecznego schowania rzeczy, aparatów (Wy), laptopa (ja), ciuchów, dokumentów itd.

4. powrót o dowolnej godzinie

5. dużo mniejszy koszt - auto na gaz - wyjdzie po 10zł odpada opłata za autobus

6. w razie wątpliwości patrz pkt 1-5

pociąg zalety :

nie stwierdzono, dodatkowo od 1 kwietnia nie wolno pić w pociągu, mandat 200PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot: to będzie krwawy pojedynek :D :D

 

mkk3a: podejmij jakąś decyzję.

jeśli nie możesz autkiem to spoko: jedziemy ciapongiem zaś ja jutro skikam po bilet.

ale jeśli możesz jechać samochodem to zrobisz mi wielką przysługę bo jutro zamiast na PKP pojadę sobie do pewnej dziewczyny na Zakrzewie i "poglądam" ;) z nią jakieś filmy na DVD :D :D

 

ufam, że wybierzesz lepszą dla mie opcję!!! :D ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc już nie "pooglądam" sobie filmu :(

no nic. w sobotę rano nie ma sensu dlatego, że to będzie początek długiego weekendu więc będą giga-mega-super-kolejki.

wolę postać trochę w czwartek niż kupować w nerwach bilet 5min przed odjazdem pociągu :]

 

a zatem umwaiamy się o 8:00 (ew. 8:30 dal tych co będą mieli zawczasu kupione bilety) na dworcu pod Tablicą Odjzadów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga! achtung! wnimanie!

 

ponieważ mkk3a ma status GG:

 

ała... ale sie zle czuje :(( //szpital (?)

 

apeluję o wstrzymanie się z kupnem biletów na pociąg do soboty.

jeśli mkk3a nie wyrobi ze zdrowiem to pojedziemy samochodem.

zaś jeśli mkk3a poczuje się lepiej i pojedzie z nami to kupimy bilety w sobotę (ale wtedy bądźcie przed ósmą!!) i pojedziemy pociągiem.

 

jeśli do godziny 19:00 w piątek nie dostaniemy odpowiedzi od mkk3a zakładamy, że nie jedzie i pakujemy się do bryki Piksar'a.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, moze troche faktycznie przesadziłem z tym opisem na gg, ale było pewnie podejrzenie, ze cos z wyrostkiem mam

 

juz sie czuje w miare OK i z kazdą minuta poprawia mi sie samopoczucie, wiec spokojnie. choc niewykluczone ze pojutrze też obudze sie o 4 w nocy ze strasznym bólem, ale to by musiał być straszny pech.

 

to kiedy idziecie po bilety? moze jeszcze jakos spotkamy sie dziś/jutro na dworcu? :)

(bo szczerze mowiąc wole teraz stracić nawet 2h aby sie wybrać na dworzec, ale za to w sobote pospie te 30 minut dłuzej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności