Skocz do zawartości

Protfolio Andrzej Gąsior


Lis

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że 90% się ni spodoba ale ja kocham takie klimaty i chcę aby to tak wyglądało.

Może jedynie lekkie estetyczne zmianki :-)

Nie działa jeszcze oglądanie prac. Wieczorem powinno już śmigać.

 

Ps. Wie może ktoś jak wyznaczyć kolejność ładowania się elementów w JavaScript. Chodzi mi o to żeby najpierw załadowała się grafa strony a dopiero później flaszowe elementy.

 

http://www.andrzejgasior.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wyraznie duzy ciezar po lewej stronie przez te pasy, pozatym jako najwiekszy obiekt sciagaja uwage i przy tym nie wnosza nic.stosowanie wlasnej czcionki moze byc ryzykowne. jej czytelnosc z uwagi na jej strukture jest bardzo slaba szczegolnie dla malych size. Rozumiem ze chcesz miec wszystko "own made" ale radze przemyslec to, czcionke i tak znajda w twoim portfolio a nie mozesz sobie pozwolic zeby swiadomie uprzykrzac sie ogladajacym twoja strone - tak jak sam piszesz ze 90% z nas sie pewnie nie spodoba. MY jestesmy odbiorcami. pozatym masz ladne portfolio http://www.andrzejgasior.com/ dlaczego jego nie upgrejdujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczegolnie dla malych size

uwierz mi tej czciąki nieda się przeczytać jak jest duża :-)

Myślę że miniaturki rekompensują czytelność.

 

pozatym masz ladne portfolio

 

Przybite jest to portfolio stare. Czarne, ciemne, małe, zamknięte ufff. aż mnie ciarki przechodzą :-)

Pozatym robiłem je na zaliczenie na szybciocha i zapomniałem o takim małym szczególe jak aktualizacja :-)

To stare portfolio jest całkowicie nieAktualizowalne.

 

A nowe w moim odczucio jest: otwarte, lekkie(te pasy po lewej trzymają go w ryzach), przejrzyste i przede wszystkim(tak mi się wydaje) że proste i funkcjonalne.

 

Może się mylę. Ale jak na dzień dzisiejszy to dal mnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście denerwuje mnie ten kod kreskowy po lewej i nieczytelny tekst przy nim ... w ogóle czcionki są słabo czytelne ... co do reszty to trudno coś powiedzieć - mało jest ... :) ... ale strona przynajmniej nie straszy :P ... no może ten kod ... wygląda to jakby zespolenie dwóch elementów całkowicie do siebie nie pasujacych - przynajmniej ja tak to widze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze wrażenia:

 

tło - co to za kolorek ? straszny, jakiś brudny róż, odpychający

 

nawigacja - ciężko płynnie przeglądać prace, jak już się otworzy jedną, to żeby obejrzeć następną trzeba wracać do galerii, przydało by się to zredukować do jednego kliknięcia. Brak powrotu na stronę główną

 

to coś po lewej imitujące napis :) - nie czyta się wogóle, rozumiem że zabieg artystyczny ale raczej nie trafiony.

 

Całą stronę można zrobić spokojnie bez flasha.

 

Samo przeglądnie prac - Takie wypunktowywanie: nazwa, czas, przeznaczenie, jakieś to wszystko sztywne, może tak miało być, ja jednak wolę nieco luźniejsze i bardziej opisowe podejście.

 

Z mojej strony to tyle póki co :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Poprawione.

 

Nawigacja

Układ klawiszy zawsze taki sam + Możliwość przzechodzenia do następnej pracy

 

to coś po lewej imitujące napis

No powiedzmy że teraz jest wyraźniejszy :-)

 

Całą stronę można zrobić spokojnie bez flasha.

Wiem ale jakoś tak chciałem :-)

 

Samo przeglądnie prac - Takie wypunktowywanie: nazwa, czas, przeznaczenie, jakieś to wszystko sztywne, może tak miało być, ja jednak wolę nieco luźniejsze i bardziej opisowe podejście.

Eeee. Możesz dać przykład czegoś luźniejszego. Bo chętnie pozmieniam.

 

jest bardzo nieczytelne i róż...

róż - na dzień dzisiejszy zostaje. Zobacze na świeżo jutro jak to wygląda.

 

Chyba wolałem poprzednią wersje :P

Teraz już za późno. Poszła z dymem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności