Skocz do zawartości

Wlasna biblioteka modeli / Dolaczanie obiektow do sceny


t0m3k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

szukalem ale nie znalazlem.

1. jak mozna tworzyc wlasne biblioteki modeli w max'ie (cos jak AEC w max6)

2. czy jest mozliwosc zainstalowania jakiegos pluginu w max'ie ktory pozwala na podglad wybranego obiektu w scenie/pliku z ktorego chcemy cos dolaczyc do aktualnej sceny, chodzi mi o dolaczanie/importowanie pojedynczych obiektow czesto nie znam nazwy obiektu ktory chce dolaczyc albo jej nie pamietam.

W pelni zadowoli mnie tez program w ktorym mozna przeglac sceny i pojedyncze obiekty w scenie i obsluguje system DragAndDrop.

 

z gory dzieki za wszelka pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam, chciałem odświeżyć pytanie- widziałem ostatnio, tylko ni chu chu nie mogę znaleźć tego, plugin do tworzenia bibliotek własnych modeli, z miniaturami wyświetlanymi bezpośrednio w maxie. Jeśli ktoś kojarzy o czym piszę, to prosze o nazwę, albo o link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisał Piotruss85 to raz, a druga rzecz, że max ma cośtakiego, jak asset browser, który pozwala w przyjemny sposób na przeglądanie plików, i przeciąganie ich do naszej sceny. Command panel->ostatnia zakładka->asset browser

 

Wersja płatna, ale za to z przydatnymi opcjami: http://www.scriptspot.com/3ds-max/scripts/hcg-asset-browser-pro

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności