Skocz do zawartości

Objekt 3D: kuleczka ziemia


zvirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

No wreszcie coś wstawiłeś na LW,( myslałem że tylko ja walcze na tym forum na innym renderze). D0F faktycznie za duży. Podaj czas, pewnie render bez radiacji..... bo nie widzę szumu.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie ciesze ze nie tylko ja PRACUJE na LW... mam FPRIMA 2.1 i na nim renderowalem, 2 x arealighty, ze wszystkimi reyami, (cienie, odbicia, przezroczystosc i refrakcje). renderowalem na 1024x768, szum faktycznie duzy na poczatku, ale to zpowodu dofa. Nacisnolem RENDER i poszedlem spac :), jakies 8-10 h :/... powstal obrazek o jakosci 380 (w skali w prime, czyli 380 "passow"(?)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie ciesze ze nie tylko ja PRACUJE na LW... mam FPRIMA 2.1 i na nim renderowalem, 2 x arealighty, ze wszystkimi reyami, (cienie, odbicia, przezroczystosc i refrakcje). renderowalem na 1024x768, szum faktycznie duzy na poczatku, ale to zpowodu dofa. Nacisnolem RENDER i poszedlem spac :), jakies 8-10 h :/... powstal obrazek o jakosci 380 (w skali w prime, czyli 380 "passow"(?)).

 

Jak wrzucisz mi te scenę na maila to ci pokażę co Kray potrafi.... (z włączoną radiacją....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności