Skocz do zawartości

gmail - prośba o pomoc


mentaller

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm, u mnie jest okno Zapros przyjaciela (mam 100 do rozdania :D)

ale powiem Ci ze gmail wukrza mnie pod jednym wzgledem - wiadomosc z wp do mnie nie dochodza i z interii, nie wiem czemu...

 

EDIT: !! zapomnialem dodac, ze dopiero po miesiacu (albo dluzej ? - nie jestem do konca pewien) mozna zaproszenia wysylac, ja tez z poczatku nie moglem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"How do I invite others to join Google Mail?

You can invite your friends to sign up for Google Mail accounts. If you do not happen to see a blue Invite a friend box in your account, please be patient -- Google Mail invitations are always randomly distributed."

 

czyli ze mozliwosc zaproszenia znajomych jest przyznawana przypadkowo, trza byc cierpliwym.

 

wiecej: http://mail.google.com/support/bin/answer.py?answer=7403&query=invitation&topic=0&type=f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam problemow z poczta z interi i wirtualnej

 

ale jest inna rzecz, ktora mnie wkurza... programik do szybkiego logowania sie na poczcie "Gmail Notifier" w gmail'u po jakich dwoch tygodniach od zainstalowania przy kazdym uruchomieniu kompa kaze klikac sobie "OK" w celu potwierdzenia jego uruchomienia. kiedys wystarczylo odinstalowac go i ponownie zainstalowac ale to juz przestalo dzialac.

 

mam jeszcze taki problem, ze nie moge w zalacznikach puszczac plikow "*.exe" trzeba je wczesniej czyms spakowac zeby przeszly co jest troche wkurzajace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

programik do szybkiego logowania sie na poczcie "Gmail Notifier" w gmail'u po jakich dwoch tygodniach od zainstalowania przy kazdym uruchomieniu kompa kaze klikac sobie "OK" w celu potwierdzenia jego uruchomienia. kiedys wystarczylo odinstalowac go i ponownie zainstalowac ale to juz przestalo dzialac.

 

A moze ktos wie jak sobie z tym poradzic?

 

Ps

Cytuje Kulkiego bo zawsze jak sie nie wie to lepiej zacytowac kogos madrzejszego od siebie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mam jeszcze taki problem, ze nie moge w zalacznikach puszczac plikow "*.exe" trzeba je wczesniej czyms spakowac zeby przeszly co jest troche wkurzajace.

 

O tym jest info w helpie gmaila, że plik .exe nie powinien przejść w żadnym wypadku (nawet w archiwum) z uwagi na ochronę antywirusową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okz to ja mam pytanko czy gtalka sie jakoś na gmailu uruchamia czy sam jest bo ja mam zainstalowanego na twardym i rozmawiam z innymi którzy używają go w przeglądarce tylko że mi sie on nie che wyświatlić :/ na www wiecie coś o tym ?

 

 

jak nie skumacie o co chodzi to wwyjasniebardziej dogłębnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności