Skocz do zawartości

layout


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czysto i przejrzyście, może aż za ? Ten pan na górze sugeruje nieco dynamiczniejszą stronę :) Czepiłbym się menu (a raczej całej lewej kolumny), wyrównał bym prawe krawędzie bo teraz wyglądają jak umieszczone nieco przypadkowo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lis > o ile dobrze pamiętam to verdana, chyba 10, albo 11 - jak odpalę jutro sofcik to sprawdzę dokładnie

Knysha > co proponujesz?? Chodzi Ci o sposób animacji, czy efekt?? Stronka jest jeszcze WIP, więc menu, spot i jeszcze parę rzeczy ulegnie poprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekcik całkiem miło się ogląda. Jedynie razi to co Vorek przyuważył - lepiej byłoby równo wyrównane menu .

Czcionka OK (także w menu).

Ta animacja w menu imo zbędna. Wystarczy ten rozbłysk - cała stronka raczej taka sterylna, czytelna, bez zbedych udziwnień (lubię takie), a menu psuje ten efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewe menu w dol!! trzymaj wyrownianie!, czcionka w bannerze LET BURN IT powinna wykrzyczec tytul(za prosty napis), zielony kolor pod slowem BURN jest nietrafiony(znaczenie slowa gryzie sie z kolorem), przesuniecie napisu na przycisku w prawo nie potrzebne, nic nie wnosi a dezorientuje(zrob lepiej jakis bardziej wyrafinowany rozblysk). domyslam sie ze prawa kolumna tez cos bedzie reprezentowac w przeciwnym razie zobacz wage lewej strony przy otworzonej gallery(toooo big). Czcionki ok. i szczegol - napis na samym dole rzuc na prawo (lewagorny i prawy dolny - miejsca kluczowe dla umieszczania nazw i logo). pozdrufki

 

[edit] - przy 30 fps napisy sa juz bardziej nice, zrob tylko zeby po najechaniu na nie wykonywala sie cala animacja (dochodzily do konca i same wracaly)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładniej wygląda teraz przejazd, ale myślę, że dynamika mogłabyć inna (może kilka klatek dłuższa, może tween). no i oczywiście zrób tak, żęby jak odsuniesz myszkę to przejeżdzał do wyjściowego miejsca, a nie po prostu się pojawiał.

i powiększ fps w głównej animacji, bo strasznie skacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sredni szczerze powiem - dziwne sa te glowne kwadratopodobne-przyciski (;]) - nie podoba mi sie zwiekszenie jasnosci po najechaniu. Skroc klatki przy tym, aby animacja byla szybsza i bedzie gites. Zrob cos z tymi paskami po lewej i prawej - sa zbytnio nuzace - dodaj jakis detali na nich ;>. Pzdr :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Szybkie pytanie- 3 wstępne projekty, który wam się najbardziej podoba?

Wiem, że są bardzo słabiutkie, ale to wersja przedwstępna raczej, więc wieeele ulegnie zmianie.. musiałem się trzymać pewnych wytycznych. Mam jedną wersję, którą staram się przeforsować zleceniodawcy, ale może ogół sądzi inaczej... stąd ten post :) Proszę o szybkie odpowiedzi, najlepiej tyko z numerkiem :)

 

main_1.jpg

 

main_2.jpg

 

main_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież tu nic nie ma.

najwazniejsze jak rozegrasz typografię treści...

 

moim zdaniem w kolejności:

1 najlepszy - najczytelniejszy

2 średni - wygląda jak na poczekaniu

3 kiepski - rozjeżdza się i nie jest czytelny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności