Jump to content

Obcy kontakt: Bez szans


SzU
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich, postanowiłem wziąć udział w bitwie gdyż obcy to bardzo bliska mi tematyka i fascynuje mnie ona od dziecka.

 

Moja praca będzie przedstawiać obcego atakującego ludzi w bazie czy też na statku kosmicznym, po wylonieniu sie z innego pomieszczenia. smugi swiatla i ujecie z przodu maja wzmocnic efekt.

 

zapraszam do komentowania :)

Link to comment
Share on other sites

norden> wiekszy w kadrze czy wiekszy wobec ludzi?

 

Avenger> wlasnie nie chce takiego aliena

 

moim zamyslem bylo stworzenie wrazenia ze jego atrybutem jest bardziej szybkosc i kontrola duzej liczby konczyn niz sila.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, ta pracka średnio mi się podoba. Jest za zimna. Głowa obcego jest całkiem fajna, ale pysk niestety juz za bardzo alienowski. Nasze oko chętnie chciało by zobaczyc czegos nowego. Czegoś, co jeszcze nie było do tej pory. Pokazałbym zupełnie w innej scenerii, np. otoczonych żołnierzych obcymi, albo skradających od sufitu itd... Nie koniecznie egzekucje jak do tej pory namalowałes, bo nie smasznie to się robi, wtedy.

Czekam na postępy. :)

Link to comment
Share on other sites

moze by zlamac to niebieskie swiatlo jakimis odblaskami ognia... zeby nie bylo zimne...

i nie robic "egzekucji" tylko broniacych sie ludzi? na wieksze zmiany nie bede mial czasu, bo robie tez druga prace. poza tym Twoje propozycje sa bardziej alienowe niz aktualna scena :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy