Skocz do zawartości

Vray, a Brazil RS


yooshi

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie dlaczego bardzo duzo (wiekszosc) ludzi uzywa Vray-a do renderingu, a nie Brazila... Rozumiem, ze kazdy uzywa tego co chce, ale dreczy mnie to pytanie... Dlaczego Vray a nie Brazil? Przeciez Brazil nie jest taki zly... Wrecz przeciwnie, Brazil jest super. Uzywalem Vray i Brazil do roznych renderow. jesli chodzi o Gi to oba rendery sa bardzo podobne, nawet czas renderu maja podobny z GI. ponoc Vray jest szybszy, ale jesli zna sie Brazila i dobrze ustawi sie parametry to jest naprawde niewiele wolniejszy od Vray. Natomiast wydaje mi sie ze Brazil ma lepsze Caustics... Nie wiem jak Wy, ale ja uzywam teraz tylko Brazila. Polecam ten renderer, choc kazdy woli to co lubi :P... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Każdy używa tego, czego się na uczył i co mu najlepiej odpowiada dla mnie osobiście na każdym renderze można zrobić dobry render w podobnych czasach po prostu wszystko zależy od użytkownika ja używam obecnie Vray'a z Brazil’a kiedyś korzystałem teraz też bym korzystał gdyby u mnie działał bawiłem się też finalRenderem i też jest bardzo dobrym systemem renderującym teraz zaczynam zabawę z Maxwell'em daje świetne efekty i nie rozumiem ludzi, którzy na niego, najeżdzają więc wybór rendera zależy tylko od ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak ze ja uczylem sie na brazilu inauczylem sie go nie wiem czy dobrze.. GI brazilowskie co tu wiele pisac daje rade... ale co do wnetrz polecam v-raya bo latwiej go ustawic bo szybcie no i bo obsluguje render sieciowy... a brazil , brazil cos sciemnia z swoja wersja 2.0 ale do caustyki do toona jest de best i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności