Skocz do zawartości

Scena 3D: Fontanna


PatrykEL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - to moja pierwsza praca - dlatego prosze o wszelkie konstruktywne uwagi .W miare mozliwosci ( czasowych ) bede zamieszczal postep prac. Pracuje w Truespace 6.5 ( tak wiem - malo popularny program - ale coz od czegos trzeba zaczac).Zamieszczam rowniez foto na jakim sie wzorowalem - aczkolwiek podkreslam,iz celowo nie kopiowalem oryginalu. Oto 3 ujecia - 1 dzien pracy.

 

19zl2.jpg

 

23pq.jpg

 

33ku.jpg

 

real foto:

407481dq.jpg

 

 

zdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

gdzie ta fontanna jest we wro?? kurcze nie widzialem jej nigdzie

a tak do modelu to nie znam wogole Truespace 6.5 ( tak na marginesie czemu nic bardziej popularnego - np max:):)), ale model jak narazie wyglada na poprawny - wrzuc siatke to moze sie czegos dopatrze:) - powodzenia

 

mam nadzije ze w koncowej wersji z "zygacza" bedzie sie lala efektowna woda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - fontanna jest we Wrocku - a dokladnie znajduje sie na jednej ze scian wiezy cisnien. W gruncie rzeczy nigdy tego na oczy nie widzialem i polegam tylko na zdjeciach. Jesli chodzi o Truespace to chyba jakis sentyment do niego zywie :) - bawilem sie kiedys wersja 3.0 , nastepnie przez krotki okres 5.0 i po dluuugiej przerwie postanowilem wziasc sie za jakis porzadny projekt - dzieki ktoremu zdobede jakies doswiadczenie. Co do samego projektu - i jak to dzwiecznie nazwales "zygacza" to mysle,ze bede mial problemy z wymodelowaniem takich ksztaltow - bo z reguly tworzylem obiekty o mniej zaokraglonych ksztaltach - ale coz zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

PS. Jesli chodzi o sam Truespace to uwazam ten program za bardzo dobre lecz niedoceniane narzedzie i jesli moje stanowisko do tego raczej nie przekonuje to mysle ,ze sporo ludzi zmieni zdanie po przegladnieciu stronki http://www.caligari.com- a w szczegolnosci prezentacji mozliwosci nowej wersji programu - 7.0,a takze galerii uzytkownikow

 

 

i siateczki

a7ej.jpg

b1bk.jpg

c5un.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jim mee - organika - masz racje DUUUZE schody- bo wlasnie bede sie tego uczyl :)

 

pikSar - co do siatki, to sie zgadzam jest miejscami zbyt gesta - ale mam zamiar to poprawic w najblizszym czasie

 

hkropinski - uwierz mi,ze bede sie staral ale z pewnoscia na to bede potrzebowal "troszke" czasu

 

=========================================================

 

A teraz maly UPDEJCIK - dodalem pare elementow ( nawet sie nie spodziewalem,ze sprawia mi momentami tyle problemow,ale coz poradzilem sobie i mam nadzieje,ze trzyma sie kupy... a oto efekty :

 

10pv2.jpg

 

36ix.jpg

 

24nm1.jpg

 

54tt.jpg

 

61lb.jpg

 

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności