Skocz do zawartości

obiekt 2d-tatoo:)


miwt

Rekomendowane odpowiedzi

w zwiazku z tym ze ostatnio maly ruch w 2d..mialem w sumie tego nie wrzucac bo to dla kumpla ale wrzuce:)...a wiec maly opisik...

 

kumpel prosil mnie o tatuaz gdzie bedzie mikrofon zakonczony czaszka ktory wychodzi ze skory...oczywiscie pomysl jego chcial zeby to bylo z przodu nie z perspektyw wiec jak kazal tak zrobilem...on rzucil temat a ja wymyslilem co i jak oczywiscie mozna by nad tym jeszcze duzo posiedziec zeby dodac wieksze szczegoly ale napewno nie posiedze bo kumpel juz go dostal i jest happy a mnie sie nie chce:p...wiem ze troche malo ale tak maialo byc ...wszytko jechane bez referek wiec anatomia czaszki napewno da sie we znaki...dobra teraz mozecie go pozrec bo napewno do dobre roboty duzo brakuje:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jestem ciekaw czy to wyjdzie tak jak to wymyśliłeś:P Postaraj się o fote w realu. A co do samego konceptu to ja bym go troszke uprościł, bardziej linernie zrobił, zeby przypadkiem ten co mu to będzie robić nie spierdzielił sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powelt-wiesz wszytko zalezy od tego do kogo pojdzie jesli do jakiejs profesjonalnego osrodka i zrobi mu ktos kto sie zna na rzeczy to wyjdzie nawet lepiej...jesli oszczedzi kasy jak za 1 razem...i zrobi gdzies tam na miescie po znajomosci to nie wiem no ale co tam ...projekt zrobony a co dlaje to juz bardziej on wiedziec:p

 

pablonardo=hehe no co ty:p...ja juz mam jeden pomysl ale raczej narazie sie nie bede dziargal:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem, widziałem prace niektórych, to istne żywe dzieła sztuki, ale z tego co widziałem w sród znajomych to podziękował:P a może teraz wątek o tatkach sobie zrobimy. Kupimy sobie sprzęt i heya. Są chętni żeby coś komuś wydziarać:>:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wiec....jesli ktos interesuje sie tatuazami i ma jakies projekty do pokazania nie widze problemu moze umieszczac tutaj swoje wizje...moze wtedy watek tak szybko nie utopi sie i zoabczy sie cos ciekawego ze strony innych forumowiczow:p

 

ps.a jeszcze sobie dopisze do tego co pisales powelt od gory ze moglem go bardziej linearnie...w sumie tak ale to by bylo tylko dobre dla tego kto ma to wykonac a jak znaczyc sie juz na cale zycie to lepiej czyms moze nie lepszym ale czyms w co trzeba wiecej pracy wlozyc:p...tak przynajmniej ja to odbieram ze nie mozna obrazka robic pod tego co ma to wykonac...bo jak pisalem jest mnostow osob co to bez wiekszych porblemow zrobi no ale teraz kolejne pytanie za jaka kase:/...powiem ci ze bylismy z kumplem w studiu tatuazu zeby sie dowiedziec mniej wiecej ile takie cos moze kosztowac...ja sie osobiscie na tym wogole nie znam i kumpel tez i w sumie sam sie zastanawiam nad tym czy babka co to robi zna sie rowniez gdyz powiedziala ze moze to zorbic za 1000zl minimum podajac tam jakies doowody ze tu jakies grubosci 4 trzeba uzyc itp ble ble ble ...nastepnie rozmawialem z wielomia ludzmi ktorzy mi mowili ze kolo 400zl takie rzeczy podobnej wielkosci mozna robic...i tak sie zastanawiam czy to bylo na zasadzie oszustwa czy naprawde ludzie niektorzy sobie to tak cenia...hm ciekawe:p

 

pozdro:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie prosze zeskanuj ten zeszyt, bo ten ktory pokazales jest genialny, od razu zapowiadam ze juz widnieje u mnie na tapecie.

 

ps. czacha tez ladna ale nie ma tego czegos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wieec odzywam jestem :P dostalem odpowiedz ze studia tatoo ze to co im wyslalem zeby jakos ladnie wygladalo i w przyszlosci sie nie stracilo detalu musialo by to byc wielkosci kartki A4 (koszt + - 500zl )

Moze moglys jakos przerobic ten obrazek - ew stworzyc cos nowego w podonych klimatach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności