Skocz do zawartości

z 3dsmax 8 do 3dsmax7


klower

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

mam projekt w 3d max8 ,ale zostalem zmuszony do kontynuaowania do w max 7. jak zaimportowac pliki max?

 

wiem ze mozna przed 3ds , ale straci sie wearstwy i materialy :(

 

pliz help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jak to, jak zaimportowac? Pliki max to format otwierany przez polecenie open w menu File. Jersli chcesz wstawic pliki do jakies sceny w formacie max to z Menu File opcja Merge.

Jest jeszcze taka mozliwosc ze moze Ci chodzi o zgodnosc plikow, ze np. max8 ma domyslnie plugina Cloth natomiast max 7 go nie ma (braki jakichkolwiek czesci sceny sa oznajmiane przez wyskakujace okienku przy otwieraniu sceny)to poprostu musisz uzupelnic braki doinstalowujac te pluginy indywidualnie jezeli jest takowa mozliwosc.

Moze byc tez taka mozliwosc ze gadam glupoty bo nie da sie nowszego formatu w starszym maxie otworzyc (nie wiem bo nie probowalem:)), wtedy mozesz mi powiedziec kulturalnie zebym puknal sie w glowe i nie brac sobie do serca (hmmm, glowy:p) powyzszych czynnosci. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest trudna kwestia, niestety nowsze pliki nie wspułpracują z starszymi wersjami maxa... mozsz sprobować OBJ, w koncu to najpopuladrniejszy format :)) można znaleść go w necie bardzo łatwo... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności