Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Washburn XB100


Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam basóweczkę której jestem szczęsliwym posiadaczem :)

 

Max 7 + Vray

Render: cos kolo 40 minut

 

Pozdro

*poźniej więcej renderków wrzucę

 

Obiecane HiRes:

 

1

2

 

xb120b5im.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ogółem fajnie ale popraw to:

 

-Kadr

-Oświetlenie

-Rozdziałka(za mała by widać bvbyło szczegóły)

-Monotoniczność(nie chodzi mmi tu o funkcje ;P chodz o onbrazek, są na nim praktycznie 2 kolory, wykluczając czarny oraz biały, które w dodatku są w niedalekich odstępach od siebie, przez to obrrazek wydaje się monotonny i brzydki, poprostu popraw kolorystyke, pprzy tym oświetlenie)

-Dodaj jakieś lepsze odblyski, moze chromowane albo Studyjne albo jakieś inne... tak by widać było że ta gitarka coś dobija :)) pzodrawiam i życze powdzenia, ale ogółem model fajny :))\

 

P.S. zaówazylem jna dole, tam gdzie gitara się opiera o oparcie, jwiadać odbicie tego czarnego prętu... chyba troszke za duze moim zdaniem, choć nie wiem, no ale moze troszke zmniejsz :)) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ok ale nie do końca. wtyczka Jack na kablu to chyba jakaś miniaturka jak do zetawu słuchawkowego od komórki. CZemu nie duży jack? Struny to nie jest zwykły drut ale maja owijkę. Można było cos z tym zrobić albo unikać takich zbliżeń. W sumie pozytywnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Fajnie. Wydaje mi się że brakuje jednego strap pin a bo tylko jeden jest a do czego pasek przyczepisz, chyba że gdzies się schował i go nie widze ;), w stojaku za mało segmentów co widać na zbliżeniu ale to już czepialstwo ;-)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności