Skocz do zawartości

Wielki CUś


SUPER_OkO

Rekomendowane odpowiedzi

Ano witam witam w kolejnej innej niz wszystkie super produkcji super OKA. Postanowilem sobie zrobic takie cus - duzo kompozycji troche 3d no i mam nadzieje ze z tego cos wyjdzie kiedys. Filmik oczywiscie bedzie niedlugi ze 2 min pewnie albo i krotszy. Narazie to co jest pod linkiem to taka szybka wprawka aby zobaczyc czy poki co sie mniej wiecej zgrywa (a sie nie zgrywa, ale bedzie). Ogolnie powoli mi idzie praca bo brakowalo mi glownego bohatera - czyli wrony, polowalem na nia z kamera w bushu ale nic z tego nie wyszlo wiec zrobilem ja w 3d. poki co animacja ptaszka jest dosyc kulawa ale to sie zmieni. Budynek ktory widzicie stoi sobie we wroclawiu, no ale postanowilem go troche ozywic. Narazie to tyle i zapraszam do dyskusji.

 

http://www.acpik.com.pl/super-oko/wroclaw.avi (divx 5 - 400kb)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O jej jak tam ciemno :), no ale to chyba przez to że jest tam noc :). Czuję że to będzie mroczny klimacik, wrona całkiem nieźle wygląda taka czarna na ciemnym tle ;) Strasznie się odcina ten budynek od tła, fajnie by było jak byś dodał księżyc na niebie i oczywiście jakąś mroczną muzyczkę, z tego co widziałem i z tego co czytałem to nie wiem zabardzo o co chodzi w tej animacji, no ale powodzenia Życzę i zapału!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj napatrzało sie na katedre... :P

Co do tego co jest na razie to rzeczywiście dosyć kulawo, no ale to dopiero początek prac, więc czekam na więcej...

Fajnie że pomyślałeś o odbiciach w szybie...

No i pracuj nad animacja ptaka... :D

Pozdrawiam i życze wytrwałości.

 

...:::Edit:::...

Zapomniałem spytać, o czym to wogóle będzie ? Przedstaw tak pokrótce fabułę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak..storybordzik pokaze za niedlugo. Co do filmiczka to bedzie to wlasnie taki niby polmrok, oczywiscie pewnie kolorystyka sie jeszcze zmieni nie bedzie az tak niebieskawo itd. to juz w finale sie wszystko poustawia, co do tla (chmurek) sa wklejone od tak na szybko aby sobie posprawdzac rozne bajery, takze to sie jeszcze wszystko zmieni. Mam 2 godziny nagrane z chmurkami takze cos sie z tego wybierze no i mam nadzieje ze sie nie beda odcinac tak od tego calego buneczka. No i oczywiscie z animacja ptaka bedzie najwiecej problemu, no ale mam nadzieje ze w miare mi wyjdzie to naturalnie (ten lot jego tez byl robiony na szybko od tak) no i beda jakies zblizenia na mordke tego ptaszyska ale one juz beda typowym nakreconym filmikiem. Narazie gromadze materialy wszelakie i dopiero sie bede bral za ta robote..czyli ten link to jest taka mala zajawka poki co. Ogolnie mowiac caly material jest nakrecony za dnia, ale bedzie przerobiony na taki o to polmrok - mam nadzieje ze mi to wszystko ladnie wyjdzie i nie bedzie to wygladalo tak sztucznawo jak teraz. Jedynie z czego jestem zadowolony poki co to z samych twarzy wmontowanych w budyneczek, no i oczywiscie wlosy tez sie beda tam poruszaly wraz z glowa, ale to juz za jakis czas.

 

Na prosbe maxa wrzucam linka bez tla oraz ptaszyska

 

http://www.acpik.com.pl/super-oko/budynek(1).avi (300kb)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jeszcze zadnej pary nie beda dodawac. Bo dopiero sie przymiezam do produkcji calej. Zalozylem rownolegly watek na EFiX`sie rowniez i tam mozna sie dowiedziec paru rzeczy o przebiegu calej produkcji. Bo niechce mi sie ponownie rozpisywac co i jak. Poki co wrzucam obiecany StoryBoard - gdzie chyba wszystko jest wyjasnione klarownie mam nadzieje. Mysle ze prace nad animacja ptaka i calym kinematikiem rozpoczna sie dopiero za tydzien dopiero. ALe jak pociag ruszy to juz bedzie pedzil :)

 

STORYBOARDZIK

 

http://www.acpik.com.pl/super-oko/storyboard.jpg (547kb - aby mozna sie bylo doczytac)

 

a to link do EFIXa

http://www.efix.pl/forumefix/viewtopic.php?t=2944

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam tam aniola wrzucic na dach i Shwarcenegera. JEst tak poniewaz..ma byc sam budynek ujety..inne perspektywy nie wchodza w gre..gdyz do okola tego jest mnostwo nowoczesnych budynkow. Pracy z tym i tak juz jest duzo wiec jakbym mial pokazywac jeszcze cala ulice to sorryy ale teranova to to nie jest i nie zamierzam tego robic rok czasu. Panie ten filmik bedzie trwal okolo minuty wiec co tu wiecej pokazywac. Nawet nie zdazysz obrocic glowa a juz sie skonczy. ZApomniales jeszcze o planie srednim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra o to maly updejt. Od paru dni trenuje biologie i zachowania ptakow. W tym ze tesciku mozecie zobaczyc probne loty i siadanie pani wrony na szczycie, nie jest to jeszcze ideum jakie chcialbym osiagnac, ale cos w tym jest juz. Ocencie sami. Oczywiscie sa to jeszcze TESty probne loty itd. Chodzi tu przedewszystkim o nadanie jak najbardziej naturalnego lotu owej wrony..budynek jako tlo jest nie zmieniony.

 

http://www.acpik.com.pl/super-oko/vro_siad.avi (700kb)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności