Skocz do zawartości

LWO->3DS (szukam dobrego konwertera)


damusTo

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim czasie współpracuje z kolegą - w branzy architektonicznej dodam żeby było jasne - nad wspólnym projektem dosc złożonego wnetrza. Kłopot polega na tym że ja pracuje w 3d studio max on zaś w light wave. Podzieliliśmy sie pracą i chcemy to powoli składać w 1 model by wyrenderować kłady ścian i efektowne widoki. Ale, ale przy uzyciu tych standartowych converterów czy importerów/exporterów pojawiają sie problemy.

Casem nie da sie przenieść pewnych rzeczy i soft sie totalnie wykłada, czasem jedynie niszczy siatke tak że załozenie na nia ms zabija ją na miejscu słowem jest w całosci trójkątna, dlatego zwracam się z zapytaniem moze bowiem znacie jakiś konverter który przenosi te siatki bez takich przykrych w skutkach atrakcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam!!

kiedys exportoalwm pliki z lw do maxa i nie bylo problemow(exporotwalem samochod), polecam exportowac do .obj i nie bedzie problemow :) choc do .3ds tez nie powinno, akurat nie mam ainstalowanego lw wiec nie sprawdze ale jak sie nie uda do .obj to zainstaluje i sprawdze :)

jak masz wersje lw??

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc po 1 dodam ze siatka w LW jest czworokątna przy próbie eksportu bezpośrednio do 3ds wypluwa komunikat ze 3ds nie obsługuje takiej siatki - zaczyna kombinować i koniec końców sa błedy 3ds sie nie otwiera.

Przez objota niby przechodzi ale trójkatna a ja mam wyraźna potrzebe nałozenia na nia MS. Wersja 8.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności