Skocz do zawartości

Praca


Marcin121

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób które może już mają jakieś doświadczenia w tej dziedzinie. Mam 17 lat (1988 ale grudzień), a chciałbym zarobić trochę w wakacje. Od razu powiem, że nie interesują mnie prace typu roznoszenie ulotek, skręcanie długopisów itd. Chciałbym na miesiąc podjąć jakąś normalną pracę np. zatrudnić się u kogoś w sklepie. Nie jest to w żadnym wypadku wątek będący moją reklamą. Chciałbym po prostu aby ci którzy mają pojęcie w tej dziedzinie dali jakieś wskazówki. Pierwsze pytanie czy mając 17 lat mogę w ogóle legalnie pracować (np. jako kasier w tesco)? Jak szukać pracy, gdzie pytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

tak, mozesz, ale np sa rozne przepisy dotyczace pracy nieletnich, typu max 7h dziennie, limit dzwigania, czy zakaz pracy przy roznych urzadzeniach typu mlot pneumatyczny i inne pierdoly:) warto sobie juz teraz wyrobic NIP, bo czeka sie na niego kolo miesiaca...

jesli jestes z warszawy to moge ci polecic firme dimar (dimar.pl chyba) - pracujesz jako telemarketer i choc moze nie zarobisz na tym kokosow, to latwo sie tam dostac i zyskasz doswiadczenie i takie tam:)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznoszenie ulotek to fajna sprawa:) Pod warunkiem, że masz kogoś do pomocy. Nakjlepiej dobrego kumpla. Niesamowite zgony sie zdarzają:D Troche jest ciężko bo musisz targać kilogramy makulatury...ale ja dość dobrze wspominam swój czas jaki robiłem w kolportażu. Choć fakt faktem kokosów tez na tym nie zbijesz...zwłaszcza przy robocie na dwóch:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności