Skocz do zawartości

Scena 3D: Sala gimnastyczna czeka na maturzystów


Huter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak to nic?! No może z bumpem faktycznie przesadziłem jak i z wielkością ;P ... render może i jest słaby ale postanowiłem martwić się o jakość rendera na końcu ... jednak wydaje mi się, że praca się poprawiła od poprzedniej ... ja widzę sporo różnic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slayer2004 ... to rzeczy które widzisz, że się zmieniły czy rzeczy które według ciebie powinienem zmienić? ;P ... Jeśli to pierwsze to jeszcze dwie rzeczy:

 

-> Na biurkach są nalepione numery ławki

-> Nad cegładmi ściana ma inną teksture

 

 

To reaktywowany stary WIP i ciągle jest wipem ;P ... powoli sobie to robie w wolnych chwilach ... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są żeczy, które zauważyłem, że sie zmieniły i mogą w sumie tak pozostać.

W kwestji przyszłych zmian... bump na podłodze chyba troszeczke z duży, ale to łatwo naprawić ;) no i okna. Dodałbym tam kilka detali : akieś rączki, czy cuś.

No i jakiś mega napis na śianie informujący o kaźni, jaką zaraz przeżyją maturzyści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slayer2004 -> Ja za wzór biore salę w której pisałem maturę ... tam napis był ale po stronie komisji a z tego widoku kadru nie dałoby się zobaczyć ... jednak ten pomysł jest tak dobry, że może na drabinkach go zawiesze ... :-) ... Bump'a popwawiłem, ale muszę zrobić jeszcze kilka rzeczy nim dam uptade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności