Skocz do zawartości

nowy model


Lares

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie....jek się robi nowy model np "postaci" bo ja korzystam juz z gotowego ale w nim są błedy..... chodzi mi o informacje krok po kroku albo moze jakis materiał czy kurs.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

heh... organika... nnajpierw musisz sie anuczyc porzadnie modelowac zeby sie brac za organike. przerabiaj wszystkie tutoriale jakie ci wpadna w rece, bo jak ty niewiesz jak sie robi model to co my tu mowimy wogule o organice! pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz poznać techniki modelligu, nazwy narzędzi etc.

do tego przydadzą ci się tutoriale na takich stronach jakich napisał ci Lukasz_D.

nikt ci nie poda jakiejś złotej metody na modelling w 5min.

sam musisz dojść powoli jak zrobić z jednego sześcianu skomplikowaną bryłę trójwymiarową geometryczną bryłe przedstawiającą np: człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za aroganckie podejście, przecież nawet jakby ktoś chciał nie wbije ci tej wiedzy i umiejętności do głowy "ot tak sobie". Jeżeli na prawde chcesz się tego nauczyć to już szykuj się na godziny ślęczenia nad tutorialami

Lukasz_D już cie naprowadził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robie to co mi poradziliście.... ale zatrzymałem sie na jednym miejscu... jak przeskalowac dolne wierzchołki cylindra......ja jestem początkujący i jeszcze wielu zeczy nie wiem....... z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na www.3d-palace.com. W dziale videotutorials jest pełno videotutków z których możesz się bardzo wiele nauczyć. Są tam pokazane bardzo przydatne sztuczki oraz przykłady użycia różnych narzędzi. Naprawdę polecam.

 

Zapomniałem dodać: musisz się zarejestrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety problem dalej jest a ja nie moge ruszyć dalej..... jeszcze raz.... mam przeskalowac dolne wieszchołki cylindra....... a ja ani nie umiemprzeskalowac tego ani zrobic tak zeby były wieszchołki.....sorki no ale to moj drugi dzien z 3d max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to twój dopiero drugi dzień z maxem to tym bardziej powinieneś zacząć od tutoriali. Sory ale ja nie trawie kogoś kto z kompletnego lenistwa chce żeby mu tłumaczyć krok po kroku gdzie kliknąć żeby zrobić Własny Super Model. Wciśnij F1 i wykaż troche inicjatywy

EDIT: Gdybyś przynajmiej zerknął na pierwszy lepszy tutorial który dostałeś już w pierwszej odpowiedzi, to nie zadawałbyś takich kompletnie podstawowych pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem leniwy to raz a po drugie w tych całych tutorialach jest prawie w kazdym potrzeba znajomosci podstaw a ja jak bys nie wiedział tych podstaw nie znam...dlatego pytam...oki zbładzilem na max chcac odrazu robic modele ale teraz cwicze na tych tutorialach.........nigdy jeszcze nie robiłem nic podobnego wiec oczywiste jest ze bede zadawał pytania...a na forum sobie pomagamy co nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lares, ze strony max3d można sobie ściągnąc książkę z podstawami max'a (po polsku). Fakt, odnosi się do pierwszej wersji max'a, ale podstawy są generalnie takie same.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknij na zakładkę help , później na Tutorials. Tu masz dużo dobrych tutoriali prowadzących cię jak za rączkę , krok po kroku , przez wszystkie podstawowe funkcje 3ds. Polecam wypróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności