Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Focke-Wulf 190, Pionier Vs Lookas


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mi ogolnie bardziej podoba sie model Pioniera, chociaz mozliwe ze to tylko takie moje zudzenie przez te kolorki na renderze, bo gdyby oba modele byly dokladnie tak samo wyrenderowane pewnie bym nie poznal który jest ktory...

 

Swietne modele panowie...

 

7-7 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na pracę Lookasa. Świetna robota. W modelu Pioniera \"denerwują\" mnie te nierówności w okolicach silnika :]. Oba modele są naprawdę bardzo dobre jednak tak jak już napisałem, model lookasa jest według mnie bardziej przekonywujący.

[soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszy chciałbym poinformować wszystkich zainteresowanych, ze ciag dalszy mojego FW moża ogladac w dziale WIP:)))

 

czyli mówiac normalnie, jak ktoś chce lookna na rozwój tego modelu, to musi tam szukac:))

 

Pozdro i dzieki za commento:))

 

BATOU-> wielki szacunek za Mustanga

 

Lookas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba juz czas:)

 

Lookas gratulacjie wygraniej minibitwy !!!! [winko] .Byłes bardzo dobrym przeciwnikiem :) i slusznie okazales sie lepszy :).

 

Bede obserwowal kolejne etapy nad pracami Twego FW :)

 

jeszcze raz dzieki za bitewke :) nabylem dzieki niej troche nowej wiedzy i w jakims stopniu staleM sie \"lepszy\" :) i poznalem nowych ludzi w tym Ciebie :) i to chyba tez jest bardzo wazne!:)

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH

DZIEKI ZA KOMENTARZE I WSPARCIE

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, dla mnie obaj jesteście zwycięzcami :) pokazaliście co potraficie i zadziwiliście wszystkich... a bitwa jest dla mnie nierozstrzygnięta, mówcie co chcecie ale nie będzie dla mnie zwycięzcy i przegranego do chwili, w której zobaczę oba skończone modele... a że do tej chwili jeszcze pewnie daleko to już inna sprawa :)

Pionier !! ty nie przegrałeś !!

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świete słowa Loozack:)) Dzieki za słowa uznania Pionier, ale nasze modele sa praktycznie na tym samym poziomie. No i nie są skończone, wiec tródno móić o zwyciestwie..... Ale dzieki za niezłą rozgrywke!!! TO BYŁO DOOOOOOOBRE:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak obydwa modele sa swietne szkoda tylko ze bez texturek ale mam nadzieje ze przynajmniej pionier skoncyzsz swoj model jak bedziesz mial kiedys czas... a tak ogolnie to mysle ze walka byla bardzo wyrownana i dostarczyla nam wiele emocji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności