Skocz do zawartości

winxp - problem z logowaniem


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

System przeniesiony za pomocą Acronis TrueImage z mniejszego na większy dysk nie wyświetla mi okienka logowania (log/pass) przy ekranie powitalnym. Uruchamianie w trybie safemode wygląda tak samo. Nie mogę dostac się do systemu. Ctrl+Alt+Del również nie działa.

Ma ktoś jakis pomysł na rozwiązanie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

nie format ;] kiedyś w starszych winzgrozach takie coś nazywało się setupcor czyli naprawienie istniejącej kopii systemu windows, bez usunięcia żadnych plików. teraz też to jest ale inaczej to się robi.

jak to już nie wiem. od czasów kiedy zabrano mi dyskietkę systemową i nie mam konsoli DOS to zawsze walę formata jak mi się system krzaczy - szybciej i efektywniej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal radzę wcisnąc płytkę winxp do cdroma, i zaliczyć reintsalkę systemu, być może część informacji w kopiowanym systemie nadal uważa, że jest na 80gb dysku i próbuje załadować np: tablicę alokacji pod 80GB a nie (jak być powinno) 320GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety dobrze gada ! Wystarczy płytka z xp i załadowac ją przy botowaniu zeby sie cd odpaliło wtedy juz raczej bedziesz wiedział jak dalej postepowac bo jest opcja napraw wtedy system kopiuje pliki do systemu ktore są uszkodzone lub ich wcale nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności