Skocz do zawartości

Minibitwa #6: Kibelek by FAlcom :))


naeq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, fajny temat nimibitwy więc czemu by nie sprobować :)) narazie pierwsze wstępne projekty itd itp... nie będe się wzorowal jak inni uczestnicy na SH czy innych już wytmyslonych prokjektach, mój projekt jest w glowie i na nim się będe opierał :)) w projekcie będzie nawet "łom"... Mam nadzieje ze będzie wam się podobała moja praca :)) nie wiem czy ją skoncze bo mam kupe nauki ale... Udzielać się Mocna :)) narazie dodaje tylko jeden screen z Tego co robie :)) pozdro

 

1232vw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ten sznur to jest ten łom, tylko go z leksza niewidac, on nie bedzie w tym miejscu ale tak dla jaj go tam powiesiłem ;P

 

Update ostatni na dziś, rozwalone drzwi... ok 400 tris.

Pozdro ;]

 

67xx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ostatni na dziś update z kłótką... nieźle zwalona kompozycja co nie ;P no niestety sie drzwi nie komponują z nie otexturowaną białą ściana no ale :D chciałem pokaząc kłuteczke :) pozdro

 

klutka6yv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, zostałem troszke w tyle, bo robilem Portfolio no i jeszcze dużo innych rzeczy... i tak czasu miałem mało :)) ale... ale właśnie wymodelowałem kibelek i biore się dalej do roboty !! pozdro :))

 

kibelek7xo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja uwaga:

Panie, a te drzwi to ktoś z wyżynarką przyszedł i panu pociachał?

(bo drewno chyba bardziej specyficznie pęka, chyba że to jakaś kreskówkowa scena będzie, ale chyba nie jest)

 

I niesamowita optymalizacja rury sedesowej widze....:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, niestety.. Kibelka już nie skończe :)) zabrałem się za To a tu nagle zwał nauki i wogóle nie miałem czasu... no ehhh... Co zrobić :)) ale pozdrawiam innych zawodników, Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności