Jump to content

Szturmowiec Imperium - STAR WARS - potrzebuję 3d model


Woznkt

Recommended Posts

Tak jak w temacie

Chcemy sobie w robocie wykonać szturmowca imperium, wersję klasyczną gwiezdno wojenną. Tzn chcemy na początke sobie wydziergać taki hełm jak to oni maj, tylko że ze styroduru, lub czegoś co będzie pod ręką. Do tego celu potrzebujemy referek, które jużsobie znaleźliśmy jakoś. Ale najchętniej przydałby sie model 3d, dzieki czemu łatow można by wygenerować przekroje na któych łatiwej byłoby taki modelik wyrzeźbić.

 

Tak więc zwracam siez uprzejmą prośbą do forumowiczów. Jeżeli ktoś z was modelwoał w 3d takiego szturmowca, albo ma linki do takiego modelu, proszę o udostępnienie. Nie wykorzystamy tego w żadnym złym komercyjnym celu, chodiz o czystą egoistyczną przyjemność noszenia takiego hełmu na sobie (może kiedyś całej zbroi :P)

 

ps. mamy już model MG-42 styrodurowe na podstawie którego robiono karabiny laserowe szturmowców, wiec już początek jest!

 

Z góry dziękuję i liczę na waszą pomoc

 

Niech Żyje Imperator!

Link to comment
Share on other sites

Guest spokojny

Nie masz na kogo liczyć? licz na siebie to jedno z lepszych przysłowiów :) Wiec rabotaj a metodą prób i błędów napewno predzej czy później osiągniesz zamierzony efekt - narka :)

Link to comment
Share on other sites

Hej damusTosie!

Nie ma tu żadnych szczytnych celów. Chcemy sobie po prostu wydziergać hełm takiego szturmowca. Czasem nas po prostu łapie chętka wyskrobania czegoś ze styroduru. Mamy fotki, ale łatwiej byłoby sobie zrobić przekroje z modelu, co bardoz ułatwiłoby rzeźbienie.

 

Twój model nie zostanie wykorzystany w żadnym komercyjnym celu, jeżeli się o to boisz to nie zarobimy na nim żadnych pieniędzy. Nie potrzebuję też całego modelu, wystarczy sama głowa, może być nawet maksymalnie okrojona, chodzi o to żeby złapać główne kształty, dalej już się dorzeźbi.

 

Tak wiec wdzięcznym będę za udostępnienie że hej!

 

Na poparcie fotki naszych gunów styrodurowych i co potem z nimi robimy :D (w sumie to już gdzieś tu było)

 

styroarms6nq.jpg

 

styroarms25um.jpg

 

styroarms64bv.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy